Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más álmok, más vágyak? hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más álmok, más vágyak? hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én és a párom lassan 2 éve vagyunk együtt. Én 24(Nő) Ő 29(Férfi).

Már van közös lakásunk,együtt élünk. Minden rendben de mégsem.Kicsit unalmas lett a kapcsolatunk,de ez nem is lenne akkora baj mert a hétköznapok már csak ilyenek.



ám van egy másik probléma. Én szeretnék összeházasodni és gyerekeket.

amikor ezt a témát felhoztam azt mondta h gyerekeket Ő is szeretne de nem most,majd ha 30 éves lesz...viszont az esküvő nem fontos neki. Lehet hogy bugyután hangzik de nekem mindig is az volt az álmom hogy 2-3 év együtt élés után jön az esküvő,ami nem nagy hacacáré,hanem közeli rokonok,barátok.semmi nagy habos ruha,csak egy kis szolid szertartás. utána pedig a gyerekek.

Amikor ezt elmeséltem neki,akkor vállat vont és annyit mondott h eskövő nem hiszi hogy lesz... ( a szülei 38 év után házasodtak össze!!!) és tök lazán,mintha azt mondta volna hogy az idő rossz...kb. kész letudva.

nagyon elszomorít.

kompromisszumokra teljesen hajlandó lennék,de nem,Ő kijelentette és kész .

és én meg várjak? vagy mit csináljak? várjak 1 évet,aztán kettőt...majd 10-t?


szomorú vagyok,de ha ezt elmondom neki akkor nem veszi komolyan. és amikor ilyen kérdésekről van szó akkor mindig kisebb rendűnek érzem magam aki csak rinyál és hisztizik :(



kérlek mondjatok valami okosat ...



2017. jún. 8. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyesmit miért nem összeköltözés előtt beszéltétek meg?
2017. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha neked ez egy rohadt fontos dolog, akkor szakíts vele. Vagy szeret annyira, hogy ezt ne hagyja, vagy nem raboljátok tovább egymás idejét. Na lehet lepontozni. :D
2017. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az első pillanattól kezdve együtt élünk.

azért mert azt reméltem hogy idővel változnak a dolgok.mindkét fél formálódik a kapcsolatban stb ... vélemények változnak...

2017. jún. 8. 18:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3: Miért változnának? Te sem változtattad meg a dologról a véleményed.
2017. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Ajánlj fel neki opciókat pl... testvéremék azt csinálták, hogy a ceremónia árából kimentek Hawaii-ra kettesben (szezonon kívül) és a fövenyen egy pappal és egy fotóssal 4-esben esküdtek meg.

kb 300-350e a repjegy, 18-20e egy éjszaka, aztán hazajöttek.


Ez arra jó, ha nem szeretne ceremóniát és pénzkidobásnak tartja.


A másik: ajánld fel, hogy szívesen kötsz vele házassági szerződést, ha attól fél, hogy egy esetleges válás alkalmával elvesztené a kizárólagos tulajdonjogait.

2017. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

erről nem,de sok másról igen.más dolgokat máshogy látok.


igazából ami nekem nagyon hiányzik az egy kiadós beszélgetés egy barátnővel vagy baráttal,de mivel külföldön élek ezért azok szép lassan elmaradoztak... és ez pont 2 éve tart ... :(

mindegy,befejezem a panaszkodást.

köszi mindenkinek.

2017. jún. 8. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:

Panaszkodj csak tovább nyugodtan, kérdezz, azért vagyunk itt!

Akár privátot is írhatsz anonim...

2017. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kérdező, nem muszáj magadba fordulnod!


nem ismerem a barátod, csak annyit tudok mondani:


bármi is vele a bajod, nem mindenki ilyen. döntsd el, neked mi mennyire fontos.


nő vagyok egyébként, nem elhódítani szeretnélek :)

2017. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A házasság nem oilyan nagy dolog.

De hogy ő is akar-e gyereket és hogy mikor , az már nagyon fontos.

Ezt meg beszéld meg vele.

2017. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem a hàzassàg 'nagy dolog' . Az érzés,az hogy tényleg van mellett valaki aki ezt megmerte lépni és hogy Te is 100%-san mellette vagy ...

nekem fontos.

És nem szeretnék még 1 évet meg még 2-t vàrni .... :(

2017. jún. 9. 05:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!