Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Mindketten használjuk az oldalt. Én megmutattam neki az itteni kérdéseimet, általában át is küldtem miután kiírtam, nehogy ebből bármi vita legyen, hogy a háta mögött történik bármi. Nemrég meg is akarta nézni őket, odaadtam a laptopomat szó nélkül, megnézhetett bármit.

Tegnap este kerestem valakit a toplistán, és teljesen véletlenül megláttam, hogy az utóbbi időben nagyon sok kérdést kiírt, ezért ma rákérdeztem. A válasz az volt, hogy én mit nyomozgatok utána, és hogy természetesen nem fogja megmutatni. A korábbi dolgok után eléggé ledöbbentem ezen, jó sz@rul is esett, hogy ha ő akar tudni valamit, akkor az nem baj, ha én, akkor az probléma. És hogy szerinte én visszadobom a labdát, ha azt mondom, hogy amit neki lehet, azt nekem is, és ő ezt nem viseli el. Mert szerinte egy kapcsolatban nem lehet visszakérdezni soha olyat, hogy "és te?"


2017. jún. 9. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Természetesen a moderátoroknak! :-P

Egyébként neked van igazad. Ám nem kizárt, hogy valami olyan kérdéseket írt amiket nem szeretné, ha látnál. Nem feltétlenül megcsalási célzattal.

2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Engem az zavar, hogy előttem titkolózik. Én is írtam ki olyat, amit nem akartam volna, hogy lásson, de mivel meg akarta nézni, inkább megmutattam. Törölhettem volna akár. De úgy voltam vele, hogy nem fogok az előtt az ember előtt titkolózni, annak hazudni, akivel komolyabban tervezek.

Ő pedig egyből elkezdett hisztizni most, és természetesen megsértődni, mert hogy szerinte ez játszmázás amit csinálok, pedig ebben semmi ilyen nem volt.

2017. jún. 9. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Annyi biztos, hogy ez az ő részéről egy kamu hárítás. Elmondhatná őszintén, hogy mi az amit nem szeretné, hogy láss. Nem kell tényszerűen csak, hogy vannak olyan dolgok és ezért nem szeretné megmutatni.

Ha nem nőügyek akkor úgysem akkora baj nem?

2017. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem. De pl. én is írtam ki régebben még az exemmel kapcsolatban kérdéseket, amiket ugyanúgy láthatott, mert nem gondolnám, hogy hazugságokra kéne alapozni egy kapcsolatot.

Általában mindig ez van, ha én kérek tőle valamit, vagy ha én mondom valamire, hogy nem jó, akkor azt fogadjam el úgy. Ha ő szól vmi miatt, akkor addig nem nyugszik, ameddig az úgy nem lesz ahogy akarja. Már az is eszembe jutott, hogy ezt is csak azért csinálja, hogy nehogy véletlenül 1x megkapjam amit kérek tőle.

2017. jún. 9. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Hany évesek vagytok?

Mint a gyerekek.

2017. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább irányítani és felügyelni akar téged.
2017. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 pedig már bőven nem vagyunk azok. Csak mostanában volt pár olyan húzása...
2017. jún. 9. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát pedig úgy viselkedtek, mint a dedóban.
2017. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:
Gáz. Pont hogy ő játszmázik veled. Te hódolj be, ő meg majd diktál. Szerintem húzd meg a határokat, mondj neki nemet, akkor is, ha nem tetszik neki. Vagy megszokja, vagy kiderül, hogy nem egymást kerestétek. Megváltoztatni nem tudsz senkit, így az utóbbit látom esélyesebbnek.
2017. jún. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

EZ nem kapcsolat. Egy uralkodó pasid van, akinek behódolsz. Minek mutatod meg, mit írsz te, miért kérsz engedélyt?

És most eltekintettem attól, hogy igen, dedós szinten vagytok.

Ha neked ez megfelel, hát rajta...

2017. jún. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!