Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya emberek boldogtalanab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya emberek boldogtalanabbak párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Lehet összefüggés így a külső és párkapcsolati boldogság terén. Pl csúnya emberek párkapcsolatainál több a vita veszekedés stressz stb.
2017. jún. 12. 07:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Hollywood férfi ideáljához képest én is egy ronda, csóró, proli vagyok, de nem érzem magam boldogtalannak.
2017. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem ilyen egyszerű.

Ha az előnytelen külső miatt sok csalódás ér valakit, az ronthat a természetén, ami pedig valóban visszahat a párkapcsolatra. De a külső csak egy faktor, amögött lehet ragyogó személyiség, tökéletes, boldog párkapcsolat. Arról nem is beszélve, hogy a nőknek fura ízlésük van, némelyiknek tetszik az, aki a többinek nem. Nehéz megmondani, ki csúnya, ki nem.

2017. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem mondanék erre egyből igent.

mert nézz meg, van egy csomó olyan pár ahol tök látszik, hogy zsák a foltját. Tehát a nő sem szép (se arcra, se testre), de a férfi sem akivel van.

És mégis tök boldogok x ideje.

Ezzel azt akarom mondani, hogy aki alapból nem egy szépség, és ezzel tisztában is van, nyilván kisebbek az igényei. (mind kinézetben, mind egzisztenciát illetően)

A falra a kövi kettőtől mászok:

1. huszonpár éves lányok 35-40 es "vállalkozókkal", és letagadja hogy nem a pénzért van vele, hanem mert "érett, meg férfias"...aha..mesélj még :D

2. tényleg bomba nők, tehát nagyon jól néznek ki, és szinte bárkit megkaphatnának, erre összejönnek egy semmi kis nyálgéppel, egy swag drogos életképtelen "vagánnyal"

2017. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

:)

Vicces kérdés.

A párom sem adonisz, én se vagyok topmodell, mégis egymásba szerettünk. Szebbet találhatnék, de jobbat nagyon nehezen. Összeillünk minden téren. Vitatkozni is ritkán szoktunk, veszekedni soha. Boldoggá tesszük egymást, szép életem van mellette. Nem dobom el mindezt egy szép test miatt, és tudom, hogy ő sem. :)


Viszont nem ritka, hogy szép párt látok veszekedni, pont a féltékenység miatt. ;)

2017. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

#3


Az első csoport létezik, én anyunak hívom és nagyon szereti az apámat. kb 30 éve vannak együtt, 23 és 46 voltak, amikor összejöttek. Így mondj legközelebb általános érvényű igazságokat. :)

2017. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én nem azt mondtam h nem létező dolog. sőt nagyon is létező..sajnos.
2017. jún. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Miért sajnos? Ne idegesíts. :D Lófaszt létezik szerinted. Nem magára a jelenségre mondtad, hogy nem létezik, hanem arra, hogy lehet ez őszinte szeretet. Lefejellek.
2017. jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok, mégis boldog vagyok a kapcsolatomban.

Nem a kinézettől függ, hogy veszekedtek-e.


21/L

2017. jún. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

gyere várlak...;)

őszinte szeretet mi? na persze :D nemcsak őszinte szeretetből születnek ám gyerekek mint te :D

2017. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ.

Főleg ha azt nézed, hogy aki szerinted csúnya, az sokaknak másoknak szép.

2017. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!