Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl érzékeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl érzékeny vagy ez szerintetek is csúnya dolog?

Figyelt kérdés
A párom megvette nekem a kedvenc parfümöm karácsonyra (ez volt az első ilyenem) és mivel elég drága csak kis kiszerelésben kaptam, de nem is vártam el hogy sokat költsön rám.A baj ott van hogy vett még egyet (sokkal nagyobb kiszerelésben) és azt a kolléga nőjenek adta, (ezt véletlenül tudtam meg) a nő nem vett neki semmit, sőt nem is barátok.
2016. dec. 26. 17:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Épp azt a parfümöt vette?
2016. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt köztük valami...
2016. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem barátok, hát persze... inkább szeretők.

Férfinak nem illik parfümöt ajándékozni kollégának, távoli ismerősnek, stb, pont a dolog intim volta miatt.

Jó hogy nem fehérneműt adott neki, bár akkor téged se az zavarna, hogy a tiéd kisebb.

2016. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a fajtát? :O
2016. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszabb ***** válasza:
26%
Egy újabb "idióta pasis" kérdés. És ezeknek a suttyóknak van nőjük. Lányok, ugye naplózzátok ezt is? :D
2016. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Te is suttyó vagy és nincs nőd.
2016. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ha nő vagy és úgy tetted fel a kérdést ,akkor méghogy érzékeny??? én kiakadtam volna és elküldtem volna a fenébe , téged annyira kicsinek szeret amekkorát kaptál ,és jó az neked úgyis szerelmes kis hülyének tart ,akiért meg gondolom oda van és leszarja annak meg vett 1 normál kiszerelést
2016. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem csúnya dolog, mert semmi közöd nincs hozzá, hogy másnak milyen ajándékot ad - ahogyan fingod sincs róla, hogy mi a háttérsztori, amiért a kolleganő kapta az ajándékát.
2016. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem egyertelmu,h viszonyuk van. Te mar biztosan megvagy neki,igy Rad nem kolt. A kolleganoje meg kihivas neki,izgatja,almodozik rola.

En egyertelmuen kirugnam az ilyen pasit. Ez egyertelmu jel sajnos. Mindenki esett mar pofara. Egy ido utan sajnos mar hamarabb eszreveszed az ilyesmit.

Attol meg,h a baratod csal,meg biztosan gyonyoru vagy es itt a gyakorin a segitsegedre sietnek klassz sracok,akik kozul majd igazi szereto tarsra talaltok egymassal. Torold le a konnyed es nezz korul magad korul! Csinos fiatal lany vagy es szeretni fog valaki hamarosan!


Fiuk! Tessek irni ennek a lanynak! Siessetek a segitsegere! Hisz mar o is tarsat keres!

N

2016. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

"Szerintem egyertelmu,h viszonyuk van."


És ezt onnan tudod, mert te egy akkora nagy g..i nagy látnok vagy, hogy ezt ennyi információból is rögtön neten keresztül megmondod.

Az EZO tv-n nincs már műsorod? Mert ekkora tehetséggel nem ártana...


Hogy én hogy bírom az ilyen ostoba k...ákat: nem elég, hogy ha bármi van, akkor rögtön elkezdenek abszolút zéro háttértudás mellett kombinálni a lehető legrosszabbra, de még hergelik is az amúgy is sebezhető állapotban lévő társaikat a tutkóra megmondott verdiktjeikkel.

Ja, hogy mekkora kárt tudnak ezzel okozni? Azt fel se fogják az embriónyi méretű agyukkal.


Konkrètan még arra se érkezett konkrét válasz, hogy tényleg biztosan ugyanabból a parfümből kapott-e a másik csaj vagy esetleg valami lényegesen olcsóbból.

Még annyit se lehet tudni, hogy az a minimális, amit a kérdező tud (vagy tudni vél) honnan származik - ez a "véletlenül megtudta" pl. azt jelenti-e, hogy látta a dolgot, vagy esetleg hallomásból értesült róla ki tudja hány áttételen (és esetleges hány, ehhez a hozzászóló luvnyához hasonló "jóakaron") keresztül.


Konkrétan semmit nem tudni, ezért minimális agyi kapacitással az ember nem kezd el hasraütésszerűen állítgatni (főleg ilyen) dolgokat, minden alap nélkül.

Lehet, hogy az egy köszönöm ajándék volt korábbi segítségekért - nekem is volt olya, amikor egy kolleganőm sokat segített, akkor utána vittem neki ajándékot neki köszönésképpen a névnapjára. Pedig egyikünk se akart semmit a másiktól.

Lehet, hogy valami céges ajándékozás volt, ahol kisorsolták, hogy ki kinek ad ajándékot.

És persze - ezermillió egyéb lehetőség mellett - az is lehet, hogy a pasi olyan hülye, hogy ennyire nem diszkrét módon adja oda a karácsonyi ajándékot (elvégre valahonnan eljutott a kérdezőhöz, tehát oly nagyon nem titkolhatta) annak a munkatársnőjének, akivel viszonya van.


Hmm, igen biztos csak az lehet, így látatlanban, sz.@rt se tudva a helyzetről, nem de?

Nem, b+, ezermillió más eset is lehet, és normális ember ezt magától is képes felfogni, és főleg normális ember nem kezd el látatlanban és minden alapot nélkülözve más kapcsolatát bomlasztani mindenféle alaptalan vádaskodással.


Nekem volt már olyan kapcsolatom, amit teljesen alaptalanul a hozzád hasonló nagyon ájtatos "jóakarok" vertek szét az ilyen "az biztos azt jelenti" hasraütésszerű bemondásaikkal.

Ja, hogy aztán kiderült, hogy egy szó sem volt igaz az egészből? Ja, azt már nem letojták...

2016. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!