Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vesz észre az utcán, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz észre az utcán, majd hív és ír, hogy engem láthatott-e. Ugyan miért?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal. Nem tökéletes, nem cicababa, és nem is egy gyönyörűség. Mondták már, hogy nem illik hozzám, de mit csináljak, ha nekem nagyon szimpatikus, és nagyon tetszik?! Az első találkozásunkkor már az ölembe ücsörgött, én meg cirógattam, stb. ez később sem hagyott alább. Biztos, hogy kölcsönös a szimpátia, sokszor hív, ír ő is, csak úgy magától. Azonban lassan 2 hete nem találkoztunk, mert kib-szott sokat dolgozok, azt mondta ezt megérti, semmi gond. Egyébként tartjuk a kapcsolatot, mindennap beszélünk, semmit nem vettem észre eddig, ami arra utalna, hogy haragudna rám, vagy vissza esett volna a szimpátia.


Ma reggel láttam, a zebrán állt a pirosnál egyedül.

Én pedig jöttem el előtte autóval. Már messziről észrevett, láttam, majd mikor már éppen akartam neki integetni, elkapta a fejét. Elég feltűnő a kocsim, ő ismeri is, nincs több belőle a környéken, biztos hogy felismerte az autómat, és engem is. Vissza pillantóban figyeltem, nem nézett utánam. Gyakorlatilag úgy csinált, mint akit észre sem vett, pedig biztos hogy felismert. Teljesen megsértődtem ezen. Nem értem a miértjét...


Majd 3-4 órával később vettem észre, hogy írt, meg hívott is. A hívást nem vettem fel sértődésből, nagyon magam alatt voltam emiatt, csalódtam benne, és nem értem hogy hogy lehet valaki ilyen? Az íráson pedig teljesen le voltam döbbenve, azt írta, hogy "Téged láthattalak a városban ma reggel 8 körül? :)".

Mire vélhetném ezt, ugyan még is? Utána kizárt, hogy látott volna, mert a városból kifelé mentem, és nem jöttem vissza estig...

Szóhoz sem jutok ezek után...


2017. jún. 12. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A napszak miatt nem lehetett, hogy még álmos volt, és sietett valahova?
2017. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Ő biztos, hogy látott, mert még írt is, hogy engem láthatott-e a városban?! Majd vettem a fáradtságot és rákérdeztem, hogy hol látott, majd elmondta, ott azon a helyen ahol ez volt, a zebránál állt, én pedig a városból kifelé tartottam. Mire ez a viselkedés?! Mikor ő nem vett észre, és szándékosan ezek szerint, mert nem fordult utánam....
2017. jún. 12. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered magatokat, én nem tudhatom. De velem is előfordult már, hogy láttam valakit, de hirtelen nem tudtam egyértelműen eldönteni, hogy az most az az ismerősöm, akire gondolok, vagy valaki más, aki csak nagyon hasonlít rá. Én mondjuk nem kérdeztem rá minden ilyen esetnél, de ha rákérdezek, az is azért van, mert élőben bizonytalan vagyok, és nem akarok hülyének látszani, ha mégse ő az.
2017. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem értitek, hogy ez nem az a helyzet volt, amire normális ember gondolna?

Határozottan felismert. Nem köszönt, és úgy csinált mint aki nem is ismer. Majd utána írt, meg hívott, nehogy azt "higgyem"...

2017. jún. 12. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, minek írod ki a kérdést? Nyafogni akarsz? Te voltál ott... (dedó...)
2017. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyafogni akar a franc. Mitől dedó. Képtelen vagy megérteni a fent leírtakat, (értelmi fogyatékos)
2017. jún. 12. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vaksi?


Én rövidlátó vagyok ha véletlenül otthonhagyom a szemüvegem inkább kerülöm a kapcsolatkezdeményezést messze levő emberekkel, mert könnyű beégni. Nincs egy hűde nagy dioptriám sem, de ahhoz pont elég hogy megnehezítse az arcfelismerést.

Lakótársnőm ugyanez csak ő nem hordja a szemüvegét.

2017. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Én pl. simán el tudok úgy bambulni, hogy csak úgy látszik, mintha kilátnék a fejemből.
2017. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:

Elég sok variáció van:

- vagy nem figyelt és már csak utolsó pillanatban kapcsolt, hogy te vagy az, nem volt ideje integetni, mert kb. pont mellé értél vagy elhagytad,

- el volt bambulva és csak bámult kifelé a fejéből (múltkor pl. a szomszéd mellett simán eljöttem volna, ha nem köszön rám, annyira máshol jártam),

- lehet, hogy szerinted tök egyedi a kocsid, de lehet ő azt hiszi, hogy több ilyen is, vagy hasonló van,

- ha a kocsit nem ismerte fel, vagy befénylett a szélvédő és nem látott be, akkor simán kérdés merülhet fel benne.


Szerintem te reagálod túl. Ha nem érdekelnéd, nem írt és nem hívott volna, hanem szó nélkül hagyja az egészet.

2017. jún. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

Egyszerű a dolog: pillanatnyilag nem akart veled "találkozni".

T'od, velem is előfordul, hogy kiszúrok valakit az út túloldalán, de épp nincs hozzá kedvem/időm/energiám, hogy bevállaljak egy találkozást az illetővel. Illetve ami a vele való találkozással járni szokott.

No, ilyenkor szoktam "nem észrevenni" az illetőt...

Szerintem ő is ezzel próbálkozott, csak lebukott vele, merthogy te épp megláttad, hogy látott.


Az írás meg simán "kármentés". Praktice hazugság, no. Ha akarod, akár "el is hiheted".

2017. jún. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!