Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? (fontos! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? (fontos! )

Figyelt kérdés

van egy lány akivel már 2éve együtt vagyok és szeretem de mostanában sokszor leszól meg csesztet

és összekapunk -kibékülünk , összekapunk -kibékülünk...ez így megy folyamatosan..velem egyidős és nagyon szép meg sexy és pont nekem való nagyon szép párt alkotunk(/alkottunk).. .(pesten)


van egy másik lány aki 2 évvel fiatalabb nállam ,belé meg szerelmes vagyok és olyan kedves vicces meg aranyos ő sosem bánt és mindig megért de ő viszont 30km-rel odébb lakik


na melyiket válasszam?

bocs a helyesírási hibákért..(sietek)

most ne a tisztességről beszéljetek hanem hogy ti mit tennétek?

előre is kössssz!


2010. máj. 18. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... izé... az utóbbi szerintem csak barátkozni akar veled nem? Ezt jó lenne tudni. Ha nem csak barátkozni akar veled, akkor válts! Különben maradj az elsőnél.
2010. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok az ilyesmivel, hogyha egyikben sincs olyan, ami nagyon beindítana (márpedig sztem neked nincs, mivel akkor nem tetted volna fel a kérdést) akkor egyiket sem. Tényleg. Mindenesetre a mostanit lehet, h hanyagolnám, aztán ha a második iránt többet érzel, akkor azt. Ha nem, akkor nem őt. Nem éri meg divatból járni senkivel, ezt elhiheted. (Mondjuk itt nem a szexkapcsolatról beszélek, hanem a járásról)
2010. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha valaki igazán szeret valakit akkor ez nem lehet kérdés!
2010. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

hát.. azok alapján ahogy a lányokról írsz, már el van döntve.


másrészt, ha ennyire rosszba vagytok a barátnőddel, akkor beszéld meg vele.. vagy hagyd ott! ne azért legyél együtt vele hogy legyen valakid..

és azt még hozzátenném, hogy ha már így más fele kacsingatsz, akkor már tényleg nincs sok értelme ennek a kapcsolatnak.. :D


a 30 km meg nem sok :) kibírható


remélem segítettem.



KT

2010. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan,30 km közétek állhat,ha te tényleg szerelmes vagy? Jó sokat érhet a szerelmed,ha a távolság miatt elszalasztod a lányt.

A mostani barátnődről azon kívül,hogy szexi egy pozitívumot sem mondtál.Akkor nem értem,a szexen kívül minek vagy még mindig vele?

2010. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
LOL,hát amelyikbe szerelmes vagy
2010. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg azt amelyikkel lenni akarsz. Ezt neked kell eldöntened, és nem mások szavazatai alapján választani. És nem szabad félni attól, hogy egyedül maradsz, max majd jön egy harmadik..:P
2010. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem ha mozgássérült vagy akkor kedvezményesen utazhatsz...
2010. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!