Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok miatt nem lenne jól fizető állásotok vagy épp semmilyen?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgozom, ő nem tűri. Semelyik munkahely amit megnézek nem megfelelő. Nem lehet sem olyan ami hétvégén is behív sem este tíz után ne legyen nyitva. Kaptam egy szuper ajánlatot egy dunai hajón, viszont hajnal egyig kell ott legyek. Az első hét után közölte ha mégegyszer elmegyek ő nem bírja tovább. Nem alszik többet el nélkülem, ne menjek. Hétvégén se, akkor mégis mit csináljak??? Ez már teljesen kizárt,hogy mindennek megfeleljen,minden kritériumának a munkahely. Egyébként én 23/L ő 28/F
2017. jún. 16. 11:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

#10-esnek igaza van.

Én se lennék együtt olyannal, aki éjjelig dolgozik, meg hétvégén - mégis mikor lennénk együtt? Napi egy jóreggelt puszi nekem nem lenne kapcsolat.

Viszont nem is hisztiznék miatta, hanem leülnék a párommal megbeszélni, hogy mindenképpen ragaszkodik-e ehhez a szakmához, mert ha igen, akkor nem illünk össze, és minden harag nélkül szakítanék, mindkettőnknek jobb lenne olyan partner mellett, akivel hasonló az időbeosztásunk.

Nem állnék neki zsarolni, meg ezen pörögni, egyszer kell leülni és átbeszélni, aztán kalap.

2017. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok kutya és gazdám sincs.
2017. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
En is a 10-esnek adok igazat. Az en paromnak is nagyon rossz az idobeosztasa, gyakorlatilag egy hettel elore lehet maximum tervezni vele (muveszeti teruleten dolgozik), viszont azt is latom, hogy mennyire szereti ezt csinalni, igy en elfogadtam a helyzetet. Amikor itthon van, en nem tervezek semmilyen programot, hanem vele vagyok. Nem kertem soha, hogy valtson munkahelyet, persze szobajott, de tudom, hogy mas szakmat nem tudna ilyen odaadassal csinalni. En sima irodai beosztasban dolgozom.
2017. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

dobnám a pasit.


egy irodában is kikezdhetnek veled, a buszon is...

2017. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

"Az első hét után közölte ha mégegyszer elmegyek ő nem bírja tovább. Nem alszik többet el nélkülem, ne menjek."


Nem alszik eeeel? Vaddöfakkk az ilyen???

De most tényleg léteznek ekkora nyomorékok, hogy a mamája/alvómacija/bömbirongya/nyálzópárnája nélkül nem tud elaludni?


Az ilyen hogy vesz egyáltalán levegőt?


Hát kérlek... AKKOR FENT MARADSZ, az anyád ideges úristenit, amíg haza nem érek, te büdös kretén!

(kábé ebben a szellemben tudnék megnyilvánulni az ilyen "érvelésre").

2017. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"egy irodában is kikezdhetnek veled, a buszon is..."


Ez hogy jön ide?

2017. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem a párod miatt nincs állásod, hanem mert birka vagy, aki nem tud nemet mondani, vagy rácsapni az ajtót.
2017. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%
Azta! Leszakad a pofám. Nézz utána az érzelmi zsarolás fogalmának! Embered kimerítette.
2017. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%
Közölném, hogy a tud annyit keresni amivel pótolja az ő feltételei miatt kieső bevételt akkor ok, de ha ezt nem tudja megtenni akkor fogadja el, hogy végzem a munkám, mert valamiből meg kell élni.
2017. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%

28 évestől elég gyerekes mentalitás - bár legalább annyira agresszív is.

Menjél arra a hajóra, semmi okod, hogy kihagyd!

2017. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!