Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudott belém szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott belém szeretni, ha most nem tetszem neki eléggé?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk még csak együtt, így ismert meg, de egy ideje mondogatja, célozgat a fogyás, sport témára.

Világéletemben ilyen alkat voltam, pár év alatt híztam talán egy pár kilót, de az, hogy mi megismerkedtünk már bőven utána volt, ilyen alakkal ismert meg.

Most viszont látom, hogy jobban megnézi a sportos lányokat, mint az énfajta' alakúakat (ebből egy idő után leesik, hogy talán akkor azt tartja vonzónak).

Másrészt mindig céloz valami sportra.

Attól félek, ha ennyi idő után nem tetszem neki eléggé, ha majd gyereket szeretnénk vállalni, nem érzem magam jól mellette, ha felszedek 10-15 kilót.

Jelen esetben max 6-7 kiló van rajtam, de sosem voltam vékony !


2017. jún. 16. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak rosszabb lesz. Nekem volt ilyen barátom,aki konkrétan felajánlott 20 ezret,ha lefogyok 5 kilót. Mindezt 2 év után és előtte semmi baja nem volt a súlyommal.
2017. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Míg olvastam azthittem valami 10-30 kiló feleslegről van szó na de 6-7????? Az én párom ilyet mondana fél év után lehet állba tenném sőt.

Rajtam is van 8 kilo plusz de arányosan eloszlik, mindig azt mondja le ne merjek fogyni de minden férfi más. Te meg mond azt neki hogy növessze meg a farkát.

2017. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Miért törvényszerű 10-15 kiló hízás szülés után?

Még azt sem értem, hogy ez nem egy megváltoztathatatlan állapot, és te mégis úgy beszélsz róla.

Fogyj le! Nem kell ebbe beletörődni! Csak falun divat még a 100 kilós nő.

2017. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben lefogynék. (6-7 kilót viszonylag könnyű)

Utána a szemébe vágnám, hogy miért nem növeszti meg a farkát?! Neked megnőttek az igényeid stb.

Majd dobd a pics..ba!

Ne hagyd magad!

2017. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy valójában sosem tetszettél neki eléggé, s szerintem ha lefogysz 6-7 kilót, akkor sem fogsz. Én a helyedben hagynám ezt a palit. Az is lehet, már kiábrándult belőled s emiatt már mindenbe beleköt. Valószínű az elején is csak azért jött össze veled, mert nem talált jobbat.
2017. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

lelkileg, de van ösztöne is, meg az egészség miatt is mondhatja.'


Privátba jött: Rendben na de volt ösztöne ezelőtt fél évvel is gondolom, akkor úgy volt vele pár hónapig elleszek, aztán jön jobb?

Nincs baj az egészségemmel, sosem volt, megbírok mászni elég sok lépcsőt is... Itt nincs akkora súlyról szó , ne haragudj, hogy az egészségtelen lenne, inkább csak van rajtam mit fogni

2017. jún. 16. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nemrég mondt a kedvesem,hogy meghízott kilenc kilót egy év alatt. Együtt élünk- nekem nem tűnt fel.

De én szeretem és nem a kilóit számolom.

Azóta -3, mert kicsit ad rá.

Szóval nem a súlyod a probléma.

2017. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

"Hogy tudott belém szeretni, ha most nem tetszem neki eléggé?"


A szerelem vakká tesz. Nem ismerős a mondás?


Nézd, a helyében nem szólogatnék különösebben, hanem szimplán elhagynálak - oszt úgy hízol tovább, ahogy csak akarsz.


Nno, ő ehhez képest egy jó arc, merthogy többször is szólt.

2017. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

idővel változhatnak az igények, lehet eleinte a kisugárzásod és a belsőd elég volt neki, hogy megszeressen és elfogadjon olyannak amilyen vagy.

mostanra viszont már megváltozott benne valami, és szeretné ha újra vonzó lennél, csak most másképp.

felesleges pálcát törni felette, mint ahogy itt azt néhányan teszik...egy kapcsolat a kompromisszumokra alapul.

nyilván nem arról van szó, hogy azonnal ugrani kell ha valamit kitalál, de a kommunikációval sok dolgot lehet orvosolni :)

saját példámból kiindulva, anno volt egy barátnőm akin 8-10 kiló felesleg volt.

az első években nem érdekelt mert vonzónak tartottam így is, aztán ahogy telt az idő egyre inkább kezdtem "megunni" hogy nem is tesz azért, hogy a felesleg eltűnjön róla.

ugyan úgy szerettem, de már nem vonzott annyira a kinézete.

szóvá tettem neki párszor, de nem igazán bírtam rávenni a változásra.

végül szakítottunk, persze nem a felesleg miatt.

később láttam, hogy lefogyott és gyönyörű alakja lett.

és mindezt csak azért mert lett egy új pasija, akiért úgy gondolta érdemes változni.

szóval szerintem ez csak akarat kérdése, hogy kiért mit vagyunk hajlandóak megtenni.

2017. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Ez egy topa, tirpák, tarack.
2017. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!