Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi ez, hol követte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez, hol követtem el a hibát?

Figyelt kérdés

28L vagyok. 5 éve vagyok együtt a párommal. Összeköltözés előtt állunk (eddig anyagilag nem engedhettük meg magunknak).


Pár napja a barátom kifakadt, hogy megkeseredett vagyok, savanyú, rettegek mindentől és hiányzik belőlem az ambíció. Azóta is nagyon fáj, valószínűleg véget ér a kapcsolatunk. Adjatok tanácsot... Tényleg ennyire rosszul csinálok valamit?


A bűneim:

- Bölcsész diplomám van. Azért lettem bölcsész, mert szeretek írni, gondolkodni, imádom a nyelveket. Szerettem volna orvos lenni, de a családomban sok gond volt, nem mertem bevállalni, nem tudtam, végig tudom-e csinálni a képzést, ha mellette otthon a fizikai segítségemre szükség van.

- Dolgozom. Napi 8 órát, direkt olyan munkahelyet kerestem, ahol nincs túlóra. Szeretem a munkámat, a főnökeim megbecsülnek, jól fizetnek. Rendszeres járok továbbképzésre, vannak ambícióim. Viszont néha elfáradok. Hétköznap nem tudok bulizni menni, nm is igen tudok 22-23 óránál tovább fennmaradni.

- Egyedül vezetem a háztartásomat. Nincs segítségem. Sokat dolgozom azon, hogy a ház rendes, tiszta legyen, de nem tudok élére állítani mindent.

- Nem vagyok hiperszexi. Sokat mozgok, odafigyelek rá, hogy mit eszek, ha a barátaimmal találkozom, mindig direkt mozgásos programot szervezünk. Nem vagyok túlsúlyos, S-XS a méretem, de nincs feltűnően jó fenekem.

- Formálisan öltözöm. Irodában dolgozom, nem járhatok kivágott topban, miniszoknyában, ebből kell kihozni, amit lehet.


Napok óta ezen kattogok...

Tényleg ennyire borzalmas lennék? Ekkora baj egy kapcsolatban, hogy nem mérnök vagy orvos vagyok, hanem szaros kis szakfordító? Ennyire szörnyű az, hogy néha várom a munkaidő végét, vagy örülök a fizetésemnek?

Ekkora baj, hogy nem tudok mindent élére állítani, meg odafigyelni arra, hogy melyik öblítővel mit mosok? Tényleg ennyi vagyok, ennyit érek?


2017. jún. 17. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Veled semmi baj nincsen, ellenben nem tudom, miert akarsz osszekoltozni egy ilyen szarragoval, illetve hogy minek pocsekoltad valakire az osszes fiatalabb evedet, aki lathatolag szarba se vesz teged. Nem valoszinuleg kell szakitani, hanem azonnal kilepni ebbol a mergezo kapcsolatbol.
2017. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak az okokat lenne jó tudni. Hogy miért kaptam ezt a nyakamba.
2017. jún. 17. 23:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj sincs veled. Egy korrekt, aranyos nőnek tűnsz, aki ezek mellett még szorgalmas is! Besegítesz otthon, egyedül vezeted a háztartást, és mellette még 8 órát lehúzol a munkahelyeden, miért lennél te ambíciómentes?

A méreteid alapján valószínűleg külsőleg is szép látványt nyújthatsz. :3


Inkább a pasival van a baj. :( Eddig nem tudta amúgy, hogy bölcsész diplomád van? :D


21/L

2017. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

ilyen esetekben sokszor nem a konkrét szavak jelentése a mérvadó hanem a tett.

lehet végiggondolta a szitut,ami az összeköltözés,időben vagy egy gyerkőchöz is ami még egy lépés,erre ő meg jön az ambícióval,amivel egyértelművé teszi mielőtt felhoznád ki nem mondva,hogy szó sem lehet gyerekről,inkább kerülj feljebb a ranglétrán,legyél el azzal.

2017. jún. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátod egy idióta, vérbeli, igazi, hamisitatlan idióta.

Baratodnak hány diplomája van egyébként?

2017. jún. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő a maximumra törexik, te meg az optimumra. Teljesen jó csaj vagy. Nincs azzal gond, hogy tisztában vagy az elég fogalmával. Ez csak azt jelenti, hogy te nem b&^*od meg az anyádat +20-100 ezer forintért, mert neked ami van elég. Nyugisabb így az élet, de vele lehet, hogy nem illetek majd össze.

30/f

2017. jún. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy tündéri csajt látok csak, nem hibát. :) Azt csinálod, amit szeretsz végső soron, nem ostoba divat alapján választottál. Volt egy saját, klassz ötleted, hogy mi legyél és bárki, akinek ez fáj, dugja fel magának a maga papírját. Egyedül vezeted a háztartást, nem másokra akaszkodsz pénzért basszus, miért baj bölcsésznek lenni?!

Hidd el, egy idő után és egy szint felett nem akkora móka a buli. Mi is szeretünk néha félhullaként, fáradt aggyal beülni valahova, mert érdekel egymás társasága, de egy koktéllal a kezemben nem lötyögnék sehol alvás helyett. Akkor már inkább olvasok, filmezek vagy írok (bár én nem ezt végeztem, szeretek firkálni a magam kis világában).

Most arról nem tehetsz, hogy a buborékseggű pcsák a divat. Én is figyelek az alakomra, van olyan test, amire úgy tekintek, hogy igen, olyan mondjuk magamon is tetszene, de hasonlít az enyém arra a testre és nem akarok magamból droidot csinálni, mert épp bármelyik srácnak az jobban bejön, mint az én alkatomhoz arányos, de ahhoz képest lapos fenekem. És hidd el, nem ez tesz téged szexivé.:) Ahogy a ribis öltözködés sem. Egy igényes lány, ha minimálisan, de hangsúlyoz egy picit a nőiességéből mindig szexi. Nem kell ahhoz mindent kitenni meg mindenben görögdinnyeméretűt dagasztani.


Az utolsó bekezdést meg egy az egyben a pasas fejéhez vágnám, miután végleg kitessékelem az életemből. Gondolom, szereted őt, nyilván ezért gondolkodtál el ezen ennyire és nyilván nem menne ez neked most így. De basszus, ha neki egy értelmes nő besavanyodott, akkor keressen valakit, aki fölött uralkodhat, mert ezek alapján nekem nagyon-nagyon-nagyon az jön le, hogy csak szépen húzza le az önbecsülésed, hogy kiszolgáltatottá válj neki. Holott semmi bajod nincs. De szoktuk mondani, gyakran az kér segítséget, hogy baj van vele és bolond, aki a sok marha közül, akikkel él, az egyetlen értelmes.:)

N

2017. jún. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj h a.leirasban amit kifogasol a parod pont arrol nem irsz ...

Az egy dolog h mennyit dolgozol meg hogyan oltozol meg takaritasz es h lapos a feneked ... Ezek kulsosegek.


Siman lehet igaza van!

Huzod az osszekoltozest

Az agyban semmilyen vagy

Nem kezdemenyezel

Nincsenek programok kozos estek

Ha egyutt vagytok elvonulsz

Felsz az elkotelezodestol

Begubozol

Kedvtelen vagy


Szal a szemelyisegedrol egy sort sem irtal !

2017. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abszolut igaza van az utolsónak. A külsőségeket tudjuk, de mit nyújtasz neki?
2017. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt inkább olyanoktól kérdezném meg, aki kicsit jobban ismer, mint mi.

Amit leírtál, tökre rendben van, de előrébb lennénk, ha olyanról is írnál, hogy bizonyos szituációban hogy viselkedsz, több mindent elárulna rólad. Te tudod, mik lehettek kb. azok a dolgok, ami miatt a barátod így nyilatkozott rólad.

2017. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!