Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg így van minden nőnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van minden nőnél?

Figyelt kérdés

Szóvá tettem barátnőmnek, hogy hiányzik a kapcsolatunkból az, hogy néha ő kapjon el engem, ugyanis az esetek 99%-ban én kezdeményezek, mert nekem nagyobb igényem van az együttlétre. Ő erre azt mondta, hogy nála ez máshogy működik, és fejben indul el, hogy szexelni akarjon, és rengeteg máson jár az esze. Nem szokott csak úgy spontán, "Hű, de kívánlak most azonnal" érzése lenni.

Az lenne a kérdésem, hogy ez más nőknél is így van? Mert emiatt úgy érzem, hogy csak én próbálkozok, és hiába tökéletes minden más a kapcsolatunkban, ez rengeteg konfliktust szül



2017. jún. 18. 19:49
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Hát, szerintem szakítás nem lesz emiatt, mert tényleg minden más működik, és ha beindítom, akkor a szex is.
2017. jún. 18. 21:09
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem elunk egyutt es sokszor elofordul,hogy amikor felmegyek hozza mar az ajtoban nekiesek. Ez mar nem is kezdemenyezes hanem eroszak :) de nagyon elvezi. N44
2017. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
én se szoktam, nem az én dolgom
2017. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én azóta nem kezdeményezek (vagyis nem jut eszembe olyan gyakran a szex), mióta tablettát szedek. Azelőtt egész más voltam..:/
2017. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Az első páromat folyamatosan kívántam, folyamatosan szexelni akartam vele, de beleunt és ezt ki is mutatta. Rengetegszer mondta, hogy " nyugodjak le."


A mostani páromnál már emiatt nem is kezdeményezek, meguntam. De ha ő teszi, akkor általában nincs kifogásom.


20/N

2017. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Tabletta engem is leszedált ebből a szempontból.

Meg az, hogy a pasi sokszor elutasított h fáj a feje, sok munkája van stb, leszoktam a kezdeményezésről . Max indirekt teremtek olyan közeget amiben nincs kényszer de megkívánhat így neki megmarad az az illúzió, hogy meghóditott és mégsem én leszek a férfi a kapcsolatban, mert azért mégis csak a férfi a vadász, a hódító a nő meg az, aki beenged...

;)

2017. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is azokhoz akik a tabletta miatt nem kívánják annyira. Tabletta előtt én is letámadtam a páromat, mióta szedem azóta sajnos nem kívánom annyira a szexet, nem jut eszembe annyiszor mint neki :/ de amikor beindít akkor nagyon szívesen benne vagyok :) nálunk is voltak ebből viták, barátom azt hitte hogy már nem tetszik nekem, de elmagyaráztam neki hogy szó sincs erről, egyszerűen csak a tabletta miatt szinte soha nem jön rám hogy "na én most úgy letámadnám a barátomat!"
2017. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Akik tabletta miatt nem kívánják, azoknak üzenem, hogy váltsanak gyógyszert, ugyanis ez nem normális. Én 2 éve szedem, semmi bajom, sőt... Elizette, Yangee, Deciora, nekem ezektől semmi bajom nem volt.
2017. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
A tablettára nem tudjuk fogni, mert nem szedheti a párom.
2017. jún. 19. 05:29
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi a párommal kb 50-50%-ban kezdeményezünk. Mindig örülünk egymásnak olyankor,és igen,akkor nincs ami annál fontosabb. Úgy tűnik én is másfajta nő vagyok :D
2017. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!