Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valóban így van minden nőnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban így van minden nőnél?

Figyelt kérdés

Egy olyan dolog van, hogy a párom nem élvezi az érzéki és lassú együttlétet.

Állítása szerint a szüzességét is így vesztette el, hogy nem épp a legkíméletesebb formában és innentől is inkább a keményebb(nem kemény) tempóval zajlottak az együttlétek.

Az idő haladtával és más partnerekkel is hasonló volt az együttlétek jellege.

Az lenne a kérdésem, hogy a nőknél ez kódolódik, hogy ezt élte meg és ilyen formában, akkor innentől ez lesz az alap stimulációs szint amit élvezni, illetve érezni tud?

Meg lehet ebben változni vagy ez egy örökké tartó, hát nem is tudom minek nevezzem...fogyatékosság?

Tapasztalatokat és véleményeket, segítségeket előre is köszönöm mindenkitől!



2016. jún. 4. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem minden nonel van igy. Sot a tobbseg igenylni hogy ne ugy banjanak vele mint egy guminovel akit fel kell pumpalni.
2016. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincsen így minden nőnél. Én szeretem az érzéki szexet is, de a vadabbat is. Attól függ milyen passzban vagyok.


38 N

2016. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem így van minden nőnél.

Mivel a barátnőddel eddig így bántak, ezt szokta meg, úgy gondolja, ez a jó, és tényleg megtanulta élvezni. Gondolom az önbizalma is nőtt attól, hogy mennyire bevállalós meg minden, tehát méginkább erre izgul.

Egy jó pszichológus segíthetne rajta, de ahhoz ő is kell.

Az is nehezíti a dolgodat, hogy ma már mindenféle "aberráció" elfogadott és normális, "nincs ezzel semmi baj"... szóval ha nem érti, hogy ez gond, és nem is hajlandó rá, akkor ez veszett ügy.

2016. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pszichologus:D

nem beteg attol,hogy a vadabbat jobban elvezi...es ezzel nincs egyedul.

valaki ezt elvezi,valaki meg a kis lassut..

ha nem juttok kozos nevezore es ez ennyire frusztralo,keress olyat akivel passzoltok szexualisan is.

2016. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kísérletezzetek, esetleg beszéljetek szexuálpszichológussal, hogy milyen módon lehet ezen változtatni.
2016. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem hozzá lehet szokni a keményebbhez, és nehéz róla leállni.

De valahogy nálam például úgy van, ha nagyon kívánom az együttlétet, mert hosszú volt az előjáték, akkor lassabb tempóval is elmegyek hamar.

Ha csak hirtelen jön a dolog szinte előjáték nélkül, akkor muszáj gyorsan meglovagolnom a pasit, hogy legyen eredmény.

:)

De ez nálam van, lehet, hogy ő másmilyen, de azért próbáld meg a hosszú előjátékot.

2016. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs így minden nőnél, de kérdezhetek valamit? Miért fontos, hogy a többi nőnél hogy van?
2016. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is sokáig a vad szexet részesítettem előnyben. Eddig. A párom akivel 4 hónapja vagyok együtt, szintén ilyen heves és hiányzik hogy kicsit érzékibb legyen, remélem majd lesz olyan is.
2016. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fogyatékosság, és nem értem, miért kéne ezen változtatni. Van aki forrón szereti a kávét, van aki jegesen. Miért kéne mindenkinek egyformának lenni?
2016. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Wtf?
2016. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!