Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó velem a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó velem a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat. 23 évesek vagyunk.

Hétvégén vagyunk együtt. Mostanában ha felhívom telefonon hétköznap, hallatszik a hangján, hogy iszonyatosan nem érdekli, amit mondok neki. Kb. mindig ő keres, de ha hív, teljesen sablonos az egész, és semmi tartalmas nincs, pedig én igyekszem(programok, napi események, róla kérdezősködöm, ilyenek a témák).

Eezerszer megkérdeztem mi baja, nem válaszol. Majd most hétvégén összevesztünk, és kibújt a szög a zsákból.

Közölte velem, hogy nagyon unalmas, amit mondok neki, és nem tud mit hozzáfűzni. Mondtam neki erre, hogy akkor NE HÍVJON fel, és meg van oldva. (ez az utóbbi 2 hónapban van, előtte sosem volt ilyen, pedig 2 éve alkotunk egy párt).

Aztán most, hogy kibékültünk közölte, hogy őt érdekli amit mondok és nem unalmas.

Mondtam neki, hogy ha már nem szeret úgy, vagy hiányzik valami mondja meg vagy szakítsunk, mert annak, hogy direkt együtt legyünk kényszerből valakivel, nincs értelme, mire elmondta, hogy hagyjam már ezzel békén.

Ennek ellenére a történet nem változott.

Mi történhetett? Már nem szeret úgy, mint régen? A találkákon is teljesen más, meg úgy minden téren. De akkor miért nem lehet szakítani? Ennek ellenére minden szabadidejét velem tölti.


2017. jún. 18. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hm, én arra gyanakszom, hogy nem veled van baja, csak rajtad csattan. Lehet, hogy még benne sem tudatosult, hogy valami megrázta, vagy valami miatt feszült. Nem érte őt stressz mostanában?
2017. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Érte mostanában stressz, kb. egy éve minden áldott nap, de eddig sosem volt ilyen velem.

Nehéz amit tanul, és, bár nem beszél róla, nem szereti sem a közeget, magas az elvárás.

2017. jún. 18. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Talán megcsal. Néhány férfi akkor viselkedik így, mikor rájön, milyen unalmas a megszokott barátnő a friss puncihoz képest.
2017. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ennek a kapcsolatnak annyi értelme van, mint zokniban lábat mosni. 😞

Az még elmegy, ha más miatt van gondja és olykor rajtad csattan /mondjuk ez is gáz/, de hogy unja, amit mondasz? Rég rossz, ez általában az érzelmi elhidegülés első jele.

2017. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Mindig is rühelltem telefonon lógni és kötelező jelleggel csicseregni. Utáltam, hogy elvárták tőlem, hogy a semmiről beszéljek órákig. A számlát is fizetnie kell ugye valakinek. Személyesen én is más voltam. Minden esetre a távkapcsolatokban ez az amit nem szeretek.

30/f

2017. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 5 össel értek egyet, ugyanígy vagyok én is.

Ha együtt jól érzitek magatokat és nincs gond, akkor hanyagoljátok a telefon beszélgetéseket. Csak akkor beszéljetek ha van fontos téma.

2017. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!