Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Olvasók! Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Olvasók! Normális dolog, hogy nem mutatja meg, hogy. Mit írt neki egy. Nő?

Figyelt kérdés

férjemmel és sajnos egy párszor már lebukott, hogy csajozgat (ot) mellettem. Mindig az volt a jele, hogy ha kapott üzenetet kitalált dolgokat vagy ez írt az írt, és kértem arra, hogy mutassa meg, egyből felcsattant és ordibált velem, hogy. Mi vagyok én? , egy ellenőr, hogy. Meg kell nekem mutatnia az üzeneteit. Tudtommal egy normális kapcsolatban és persze ha. Nincs titkolni valója az illetőnek akkor nem. Okozna neki ekkora gondot! Miközben így bukott le. Egy párat be is vallott, de Ti azt. Normálisnak tálaljátok, hogy ha megkérem arra ha egy nő írt neki, hogy. Mutassa meg, és erre ő inkább eldugja a telóját és ott hagy.



Lehet túl reagálom inkább vagyok óvatos mint jog hülyének nézzen ismételtem. Jó vannak az embernek egy magánszférája de akkor se értem jog.miért kell így viselkednie... Köszönöm a válaszokat...



#mutatja meg.
2017. jún. 21. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális, főleg ebben a helyzetben, hogy ő már egyszer bukott is...

Én mondjuk alapból kitettem volna az első ilyen lebukása után.

Most annak iszod a levét, hogy újra megszavaztál egy ilyen pötsnek egy kis bizalmat. :(

Ez van sajna! jobb biztos nem lesz a helyzet.

2017. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális, sumákol, istenem olyan jó hogy nem ilyen vagyok 😁


Lépj ki ebből, ne pazarold az időd, remélem lesz erőd ;)

2017. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
De miért vagy még mindig vele?
2017. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már le is bukott de te még mindig vele vagy? Mit vársz tőle ezek után? Nem fog változni. Az ilyennél allalmazni kell a 2 lábas rugást, egyet bele, egyet meg utána hogy messzebbre repüljön. Nem picsogni hogy nem muutatja meg az üzeneteit. Persze hogy nem, mert vaj van a füle mögött. Ezt kár volt itt megkérdezni, tök egyértelmű. Döntsd el hogy elnézed neki (de akkor ne rinyálj hogy mutassa meg), vagy nem tűröd el, akkor meg ki kell rúgni és kész.
2017. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
"párszor már lebukott, hogy csajozgat (ot) mellettem" - Te pedig vele maradtál. Ne haragudj, de ezek után azt is megérdemelnéd, hogy tényleg megcsaljon.. Nem tudom mit vársz egy ilyen sunyi, hazug alaktól, mert változni akkor sem fog, ha beleszakadsz.
2017. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el inkább..
2017. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

"Jó vannak az embernek egy magánszférája de akkor se értem jog.miért kell így viselkednie..."


Mert az embernek van magánszférája. Pont.


Nem tudom, hogy te (vagy akármelyik válaszoló) hogy viselné, ha minden kapott üzenetnél felkérdezné a párja, hogy "na mutasd csak a telefonod, baszics, mer' a múltkor is üzengettetek azzal a pasival/csajjal!"


Elárulom neked: záros határidőn belül MINDENKI elküldene jó messzire - akár rejteget valami piszkosat, akár nem -, merthogy "mit képzelsz, ki vagy te?"


No, ez nem így működik.

Nem kaptál gyerekfelügyeleti jogot senki felett azzal, hogy "delebukott".

Ha valami nem tetszik : nem bízol benne - aztán ezt nem bírod elviselni - akkor tudod, hogy merre van az ajtó.

2017. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem,nem így van. Ha a párom azt kérné, mutassam meg mit írtam x-nek, vagy mit írt y, legyen az férfi, vagy nő, simán megmutatnám neki egyszer, vagy ötször, mert NINCS TITKOLNiVALÓM.


Ha ennek ellenére nem nyugodna meg, és irreális mértékben folyamatosan mindent ellenőrizni akarna és féltékenykedne, vagy a hátam mögött kutakodna, akkor elbeszélgetnék vele vagy elgondolkodnék a szakításon. De a levelek megmutatását továbbra sem tagadnám meg, mert nincs titkolni valóm. Amíg együtt vagyunk, bármit megnézhet. Ennyi.

2017. jún. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, sőt, Én is úgy érzem, hogy ha az embernek nincs titkolni valója, akkor miért nem tudja megmutatni, vagy csak megnyugvás képen, hogy ne a rosszra gondoljon... Igen volt már rá példa, hogy ott hagytam, de akkor nem hagyott békén. Köszönöm, remélem lesz elég erőm, hogy túl vészeljem...
2017. jún. 22. 11:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó abban is van igazság hogy tényleg idegesítő az állandó kérdezősködés. De ha pont hogy okot adott rá, meg már arra is volt precedens hogy lebukott, akkor ez érthető. Ha nincs titkolni valója akkor igenis meg kellene mutatnia, hogy prezentálja a feleségének hogy már megváltozott és bízhat benne. 1-2 alkalom után már a feleség sem kérdezősködne ugy. De neeem, pont hogy folyamatos gyanúban tartja magát és titkolózik. Na vajon miért? Mert továbbra sem megbízható.

Kérdező! Szedd össze magad, tedd ki a szűrét és ne fogadd vissza! Láthatod hogy nem változik semmi. Ez nem egy boldog kapcsolat, ahol állandóan azon kell agyalbi kikkel ismerkedik...

2017. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!