Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja, hogy elmenjek a Balaton Soundra, nektek férfiak erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Idén megyek először a zenei fesztivàlra ( Balato Sound) egy fiúval mennék pontosabban a kollégámmal, már terveztem,hogy megyek és régóta el akartam menni. A kollégámnak jönne még pár ismerőse ha jól tudom akkor két barátja. Már minden levan fixálva és szóltam a barátomnak is,hogy erre szeretnék majd elmenni. Nem akart velem jönni, mert eléggé rossz véleménye van ezekről a fesztiválokról. Ő már volt egyszer és szerinte az nem a zenéről szól,hanem egészen másról. Mindenki szerinte fűvel fával...és ő is kihasználta a lehetőséget 2 lànnyal is szexelt. ( akkor mi még nem járunk, szingli volt) Mesélte,hogy rengeteg lány kihívó és volt aki oda ment hozzà és nem kertelt megkérdezte tőle a lány,hogy "dugunk"? Állítólag igénytelenek sokan, mindenki részeg, az emberek a világukról nem tudnak stb. A haverjai is amikor meséltek nekem, a lànyokról úgy beszéltek mint a rihe rongyokról. És utólag elszomorítanak tartják,hogy a nők viselkedése mennyire kiakasztó. Azt mondták,hogy ők úgy indultak el,hogy jól érzik magukat, lesz zene,pia de nem fognak rá startolni senkire sem, mert még óvszerban sem du-nak meg egy ottani csajt. Mégis mindegyikük szexelt és sokszor a lányok mennek oda a sràcokhoz,olyan szövegekkel,hogy le-nálak meg ilyesmi és tánc közben is oda forog hozzád egy csaj aztán simán lekap.


Na mondom oké. Akkor nem megyek, de aztán a kollégám mesélt,hogy amúgy valóban ez van ott, de van pàr kivétel aki tényleg azért megy el,hogy megnézze az előadókat,fellépőket. Egyedül nem mentem volna,a barátnőm nem mehet, mert a pàrja lebeszélte róla.

A barátom iszonyú mérges, dühös, hogy már megvettem a jegyeket is és elmegyek. Tudta,hogy megveszem a jegyeket,szóltam neki erről, de mindig csak próbált lebeszélni óvatosan, nem tàmadott le. Beszéltem vele, kértem,hogy nyugodjon meg, nagyon szeretem őt, nem fogok semmit csinàlni, többször is kértem,hogy jöjjön el, de nem is tudna velem tartani mert dolgozik, szabadsàgot sem tud most kivenni. Én megoldottam nagy nehezen és 4 napról lenne szó. A barátom nagyon kivan akadva és nem bízik bennem. Csak azért nem, mert van pár lány aki fűvel fàval csinàja..? Hihetetlen ez, de komolyan. Mert nem adtam okot a bizalmatlanságra és azért,mert hát ha...inkább ne menjek. Ez nekem nagyon rosszul esett. És a barátai is úgy gondolják ez hiba lenne, mert lehet a férfi fog rám mozdulni vagy erőszakoskodik majd valaki stb. Épp ezért nem mennék egyedül, engem nem érdekelnek ezek a dolgok, a gyomrom felfordul az egésztől. De nagyon várom már,hogy mehessek. Még csak alkoholt sem fogyasztok amúgy, mert epilepsziás vagyok és nagyon erős gyógyszert kell szednem. Ha pedig iszok és nem keveset, akkor a gyógyszer nem hat, akkor pedig rohamom lenne. Úgy hogy semmiképp nem iszok alkoholt sem. Különben egy könyv moly vagyok, csöndes és nem csalnám meg a barátomat soha, mondjon bàrki bàrmi!! Vigyàznék magamra nagyon. És ezutàn jönnék haza aztàn munka mellett az egész nyaramat a párommal tölteném. Mivel nyugtathatnám meg? Hogy ne haragban vàljunk el? A baràtnőm is amúgy úgy nézki..mintha inkább a többiek pàrtját fognà és szerinte se kéne elmennem. Annyit tudnék csinálni végső esetben,hogy egy ismerősömnek adom a jegyemet és mehetne a kollégàmmal. De ez csak akkor,ha nem tudok sürgőssen nevezőre jutni a pàrommal. Nagyon félek, és döntésképtelen vagyok, nem tudom mit kéne mondanom neki,hogy bízzon bennem jobban? Ötlet? Tanács?vélemény?


L/22


2017. jún. 22. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/247 anonim ***** válasza:
27%

Személy szerint én egészen biztos nem maradnék valaki olyannal, aki nem tud bennem bízni. Évente általában 1-2 fesztiválra megyek el (igaz ezek rock/metál fesztiválok, nem a Sound és társai, de szerintem minden fesztiválon vannak olyanok, akik azért mennek, hogy "kiéljék maguk" és olyanok is, akik a zene/társaság miatt mennek), a férjem is, ebből maximum 1 közös, mert annyira nem fedi egymást a zenei ízlésünk.. soha nem voltak ebből bizalmi problémák, egyikünk se azért megy, hogy random emberekkel kavarjon, ha lennének bármelyikünk részéről ilyen gondok, már egészen biztos rég nem lennénk együtt.

Vannak jellemhibák, amiket simán tolerálok, de a bizalmatlanság és a féltékenységre való hajlam (pláha, ha még manipulációval is párosuil, mint nálatok) nem ez a kategória.

Te tudod, neked mi fér bele.

2017. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/247 anonim ***** válasza:
80%

AZ oldalas körítés nélkül: elmész egyedüli nőként, pár férfi kollégáddal egy köztudatban is kúrós fesztiválként ismert 4 napos szexmaratonra. Fordítsd meg benne a szereplőket és kérdezd meg magadtól, hogy téged zavarna-e.


Az sem baj, ha nem, de akkor valószínűleg nem egymást keresitek. Legalábbis nem most.

2017. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/247 A kérdező kommentje:
1# férfiakhoz szólt a kérdésem. Nem nők tapasztalatai érdekelnének most. Köszi!
2017. jún. 22. 12:41
 4/247 A kérdező kommentje:

Én megengedném,hogy elmenjen nélkülem a barátom. Buliba is szokott menni a barátaival igaz nagyon ritkán évente max 2x és amióta velem van csak egyszer volt.

Ő meg azt mondja farkasok közé nem dobja a bárànyát, és nem is nekem való egy ilyen fesztivál.

2017. jún. 22. 12:44
 5/247 anonim ***** válasza:
84%
Nezd, en vegigdolgoztam heteket ilyen fesztivalokon... most mar akkor sem mennek oda, ha netto 10 ezer dollart fizetnenek orankent, mert amikor azzal jon oda a csaj remegve, hogy bekeritettek es mozdulni sem tudott, vagy azt latod, hogy rancigaljak a lanyt befele a susnyasba es nem tudod egyszerre hanyan uvoltsetek a securitynek es merre vagy mikor latod a "veletlenul" bedrogozott lanyokat, akkor egy ido utan rajossz hogy ide normalis ember nem megy magatol. Plane meg fizetnek is erte... nem benned nem bizik a baratod, hanem a tobbiekben. Nem tudod elkepzelni hogy milyen allatok rohangalnak ott szabadon mindenfele szerek hatasa alatt. Lehetsz te akarmilyen ovatos.
2017. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/247 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy a legjobb megoldàs a szakítás. Mert ugye ha probléma van akkor inkább meneküljünk el és dobjuk a másikat vagy ő dob bennünket. De minek tenni egy kapcsolatért,hogy az működjön? Ha meg nem érdekelne a másik akkor az lenne a gond.


Más tanács?

2017. jún. 22. 12:45
 7/247 anonim ***** válasza:
84%

"De minek tenni egy kapcsolatért,hogy az működjön? Ha meg nem érdekelne a másik akkor az lenne a gond.


Más tanács?"


Más tanács: tegyél érte és ne csak álszenteskedve beszélj róla.

2017. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/247 A kérdező kommentje:
Pontosan ő is mindig ilyeneket mondott. Mármint,hogy nem tudom elképzelni mi van ott. És,hogy bárki bepróbalkoznak, vagy bàntanak, leakarna valaki itatni és a betegségem miatt amúgy is mindig ellenezte és nem akarta,hogy menjek. Csak ha nem fog tudni bízni bennem akkor hogyan bizonyítsak neki, most ilyenkor mit mondjak neki?
2017. jún. 22. 12:48
 9/247 anonim ***** válasza:
61%
Vannak olyan kapcsolatok és emberek, akikért érdemes küzdeni, igen, nem kell az első problémánál feladni, de ez pont nem az a szituáció. Bizalom nélkül egy kapcsolat pontosan annyit ér, mint a kutyaszar, amibe belelépsz az utcán.
2017. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/247 anonim ***** válasza:
70%
Kerdezo, ha egyszerre mondjuk le fog 3 csavo, akkor ott aztan bizonygathatsz, amit csak szeretnel. Nem veled van a baja a baratodnak, hanem az ilyen helyzetekkel, ami egy ilyen fesztivalon barmikor megeshet veled.
2017. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!