Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most elmenjek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elmenjek ebben az esetben Balaton Soundra a barátnőm nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta elszeretnék menni erre a fesztiválra. Évek óta tervezem a haverokkal azonban mindig volt valami. Legutóbb az, hogy a barátnőm nélkül akartam menni és volt ebből balhé amit elfogadtam, és nem mentünk. Idén hívtam most azonban az a baj, hogy nincs pénze ilyesmire. De ha lenne se költené erre szerintem. Nekem nincs annyi pénzem hogy neki is fizessem pluszban. Most ilyenkor mi van? Csak azért hagyjam ki mert ő nem tud jönni? Ő még gimis én meg dolgozom és lassan kinövök ebből szóval már mennék rendesen. Biztos beleköt ha elmegyek nélküle de most jogosan tehetném nem? Direkt félretettem egyébként pénzt külön nyaralásra is hogy kettesben legyünk mert inkább odamenne majd. Szóval ez a fesztivál téma necces nála mert tényleg nincs pénze de ha lenne se jönne szerintem.
2016. márc. 20. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, miért volt ez kérdés, hogy elmész-e nélküle? Alapvető dolog, hogy van életed a barátnődön kívül is, innentől végképp érthetetlen, mit problémázik ezen. Nem nélküle akartál menni, ő nem tartott veled.
2016. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve elnézést, most olvasom, hogy tavaly nélküle akartál menni, ezzel sem feltétlen lenne baj, kell a külön töltött idő is. De idén hívod, ha nem jön nem jön... Attól te még jól érezheted magad.
2016. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felnőtt emberek járnak külön is programokra, innentől kezdve értelmetlen, amit írsz
2016. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!