Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
3 hete szakított velem a barátom, mert sokat veszekedtünk. Könyörögtem neki, de elküldött, utána már nem foglalkoztam vele. De mostanában egyre többször ír és hív, bár nem mindig veszem fel és nem is mindig válaszolok. Szeretem még és nagyon sokat sírtam/sírok miatta (4 évig voltunk együtt), de nagyon megalázott azzal, hogy kidobott. Találkozni akart, de én nemet mondtam neki. Most meg felhívott megint, hogy beteg lett az anyja cicája és az anyja nem tudja elvinni orvoshoz, elmennék-e vele segíteni... Mit tegyek? Nagyon szenvedek nélküle, de nem akarok megint csalódni, hogy megint azt mondja, hogy nem akar engem...
2016. okt. 10. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ne menj el,sokat veszeketettek,ha újra is összejönnél vele,egy ideig jól menne minden,és egy idő után folytatodna.Kidobott téged,mind egy használt rongyott most meg visszakönyörgi magát,ne légy buta ne alázd meg jobban magad.
2016. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne meny el. Valószínű hogy rájött a kangörcs és nem talált senkit aki kielégíti. Vissza nyalizza magát és amint meg kapott azonnal dob. Felesleges végig játszani ezt mert ennek az lesz a vége hogy lelkileg megint megsérülsz. Én a helyedben már rég letiltottam volna hogy ne tudjon elérni. Így könnyebb elfelejteni.
2016. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na végül nem lett semmi a dologból...
2016. okt. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!