Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ugyanígy viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ugyanígy viselkedik ebben az élethelyzetben?

Figyelt kérdés
Nők válaszaira vagyok kíváncsi. Egy ilyen élethelyzetben hogyan viselkedik egy férfi? Tombol, veszekszik, kiabál mindegyik? A felesége / párja elveszíti a munkahelyét, vagy külföldre költöznek, és a nő válogatós a munkahelyekkel kapcsolatban, így nem talál magának egykönnyen új munkahelyet. Eltelik egy év, még mindig nem talál új munkahelyet a nő. De másfél év elteltével talál jó munkahelyet magának, amilyet szeretett volna. Akkor azt a másfél évet a férfi végig kiabálja, végig veszekszi, és folyton a párja / felesége fejéhez vágja, hogy "Menj már el dolgozni!" vagy "Még mindig nincs munkahelyed!" ?
2017. jún. 23. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Magyarán másfél évig eltartatta magát, pedig addig is, amíg nem talál fogáravalót, dolgozhatott volna máshol? Hát ez nem tetszene senkinek, esetleg mások nem így fejezték volna ki a nemtetszésüket
2017. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval rohadjon meg egy gyárban irodai munka helyett, és szívja a mérgező levegőt?
2017. jún. 23. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Másfél/egy évet nem törik le a kacsód, ha nem irodában csücsülsz. Teljesen megértem a párodat, még ha nem is kellett volna kiabálni emiatt. Dolgozhatott kettő helyett, mikor te is tudtál volna munkakeresés mellett legalább részmunkaidőben.

Mondjuk nekem ilyen pár nem kéne, akinek letörik a műkörme...

2017. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, és fordított helyzetben is elég merges lennek, ha 1-1,5 evig nekem kene eltartanom a ferjem/csaladom csak mert almai munkajat keresi es addig nem hajlando dolgozni mast. Nem is maradnek együtt vele.
2017. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem vagytok olyan helyzetben, hogy otthon csücsülj, miközben úsztok az adósságban, azzal a címszóval, hogy neked ez a munkahely nem megfelelő, akkor igen, én is kiakadnék.

Ha nagyon kell a munka meg a pénz, akkor elvállalod az első adandó lehetőséget és közben gőzerővel keresel tovább.

2017. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Akkor is határeset, ha addig viszi az egész háztartást, mert ma már az sem egész napos munka.
2017. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a helyzet, de a párom nem kiabál, mert ő is csak a szerencséjének köszönheti, hogy talált jól fizető melót.


Én keresem, interjúkra járok, de nagyon kevés helyről jeleznek vissza, sajna. De nem lógatom az orrom miatta, kitartó vagyok, enyém addig is a főzés-háztartás, meg minden, amit el tudok intézni (posta, hivatal, bank, vásárlás) nélküle is.


Viszont nem csak én vagyok így ezzel, egyik ismerős mérnökinfós, és hnegyed éve nem tud váltani, mert 15/15 helyre be sem hívják. Ők hazamennek Magyarországra, úgy döntöttek.

2017. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz egy kis gyári munkától, rengeteg nő dolgozik gyárban, és nem veszélyezteti ezzel az egészségét. Vagy szerinted csak férfi dolgozhat ott? Az szívhatja nyugodt szívvel a rossz levegőt?

1,5 év szerintem is sok. Persze első menetben a jobb helyekre kell pályázni, de ha huzamosabb ideig nem sikerül (pár hónap), akkor lejjebb kellene adni az igényeket. Azért nem várható el a társunktól, hogy olyan sokáig egyedüli kereső legyen.

Én 4-5 évvel ezelőtt voltam ilyen helyzetben (akkor még nehezebb volt elhelyezkedni), 3-4 hónap hiábavaló keresgélés után alacsonyabb szintű melókat céloztam már meg, mert az volt a lényeg hogy legyen már valami. Úgy már szinte egyből sikerült is, és azóta már váltani is tudtam. Velem nem veszekedett a férjem, mert látta hogy gőzerővel keresek, és ő is tapasztalta hogy nem egyszerű, na meg nem is húztam el 1,5 évig.

2017. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki külföldi és kint "próbált munkát keresni"... úgy hogy elküldött havi 1 jobb esetben 2 életrajzot... Hét ez például nem munkakeresés...


Ha viszi a háztartást közben, és tényleg gőzerővel munkát is keres akkor szava nem lehet a másiknak, de ha közben lógatta a lábad és még vacsora sincs mire hazaér a munkából a másik akkor az tényleg egy kitartott tehén/görény.


Mindegy, hogy a férfi vagy a nő van ilyen helyzetben, ha otthon közben nem segítette a közös életet becsülettel, és nem próbált meg tényleg munkát találni csak ímmel -ámmal, akkor az nem társ.


30N

2017. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!