Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat egy ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Leírom általánosságban mit kell tudni róla.

Két oldala van. Van egy normális meg egy elviselhetetlen. Amikor normális el lehet vele lenni, beszélgetni stb. Viszont van amikor mindent erőltetni akar, úgy ahogy szerinte jó , nem érdekli, hogy a másik mit akar. És ezt elég gyerekes módon fejezi ki.

Ő az én párom. 5 éve vagyunk együtt. Elég fiatalka voltam mikor még megismerkedtem vele. Akkor még jó volt ez az életstílus. Nem terveztem semmi komolyat csak éltem az életet. Most viszont, hogy befejeztem a sulit, dolgozom már komolyabb kapcsolatra vágyom. Nyilván nem gyerekre még, de pl. összeköltözés már simán. 22 éves vagyok. Párom jóval idősebb (15 évvel). Ő is a szüleivel él és én is. Rajta egyáltalán nem látom, hogy össze akarna költözni vagy bármi közös célt.

Ő még mindig a fiatalkorában él. Szerintem belül 16-18 évesnek érzi magát. Mindig az olyan dolgokkal jön ami ebben a korszakában történt. Ilyen korosztállyal akar jóba lenni...

Egyre több a veszekedés közöttünk. Másra vágyunk már.

Mikor elfogyott már a türelmem és szakítani akartam vele nem hagyta. Visszakönyörögte magát. (Én hülye meg hagytam) Ha rossz kedve van folyamatosan csak szídja a kapcsolatot, hogy mennyire unalmas. Viszont mikor mondom, hogy nem kötelező velem lenni elhesegeti a témát.


Szerintetek meg fog változni vagy örök gyerek marad?


2017. jún. 18. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű. 37 évesen nem fog változni.
2017. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Aztán mégis mi akadálya van az összeköltözésnek? Vegyél ki egy lakást és hívd oda! Nem lehetsz ekkora rinyapin@!
2017. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő kijelentette, hogy otthonról nem fog elköltözni! Meg mikor felvetem a témát mindig azt mondja, majd ha nagyok leszünk...
2017. jún. 18. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aszongya 37 évesen: "Majd ha nagyok leszünk..." :DDD
2017. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódnék a kapcsolat miatt, hamarosan úgyis túl idős és érett leszel hozzá így keres egy újabb 17 évest.
2017. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a kérdés, ha úgy fogalmazol, hogy "Amikor normális el lehet vele lenni, beszélgetni" akkor szerintem itt már nincs min gondolkodni.

Amit leírtál, az abnormális a párodra nézve.

Ráadásul a 15 év korkülönbség is az, főleg, hogy te 17 voltál amikor összejöttél egy 32 éves emberrel.

2017. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni.

Nme elég, hogy öreg hozzád, ráadásul még ilyen is.

Keress egy korban hozzád illő, normális fiút.

22 éves vagy, semmi szükséged egy ilyen kapcsolatra.

2017. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, ha 32 eves felnott ferfikent azonos szinten volt egy 17 eves szint emeg gyereklannyal, es szamara kielegito kapcsolatot tudott vele kialakitani, akkor ez az ember mikor fog megvaltozni?

Elarulom: soha.

2017. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg. Mindenki változik.


Van aki tudatosan változtat és van, akit a körülmények változtatnak meg.


Ő inkább a második típus: majd megváltozik akkor, amikor a jelenlegi állapot már nem tartható. Ennyi az egész.

2017. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

" és szakítani akartam vele nem hagyta. Visszakönyörögte magát. (Én hülye meg hagytam)"


Ilyen műfaj nincs, hogy nem hagyta.

Igen, hülye voltál.

Akkor fuss neki még egyszer: az a helyes döntés - még 20 év, míg élnek a szülei, addig moziba jártok, meg presszóba?

Oda ne költözzél, normális párkapcsolatról meg ne is ábrándozz ezzel....

Szóval: a szakításhoz egy ember épp elég.

2017. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!