Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők akiknek a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők akiknek a párjuk jobban néz ki, mint ti! Nem szoktatok néha elbizonytalanodni?

Figyelt kérdés
Ti nem szoktatok arra gondolni, hogy nem érdemlitek meg őt? Vagy miért éppen ti kelletek neki?

2017. jún. 21. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

bár nem vagyok nő, de azt látom, mint írta itt valaki nemrég, és nagyon eltalálta:

"telefosott zokni testű nők, mindenféle nagy idézetekkel magukra tetoválva, műköröm, szoli, de nem dolgozik semmit mert neki jár h eltartsák..."

ergo az van, hogy ha egy csávó lelép, mert rájuk un, jön a következő....

elképesztő hatalma van a p/*/nának. sajnos.

És itthon mi megy? mitasd h gazdag vagy, ha közben anyáddal is élsz nembaj, de legyen jó verda alattad, legyél kigyúrva szolizva tetkózva, és megkaphatsz bárkit.

Belső érték? Szerelem? hol van az már..?

2017. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt biztos ide? :D
2017. jún. 21. 07:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés egy b..romság.

A női szépséget nem lehet összehasonlítani a férfi szépséggel, mert különböző egymástól. Most én honnan tudjam, hogy az én pasim szebb-e nálam? Hisz ő férfi, másfajta jegyekkel rendelkezik, mint én.


Számomra a pasim helyes, jól néz ki. És magamat is szépnek, csinosnak tartom (teszek is érte pl. sportolok, ízlésesen öltözködöm, és a pasik is megerősítik ezt, pláne az irigy női tekintetek is)

2017. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ui.: akinek ez fogalmazódik meg a fejében, mint neked "Ti nem szoktatok arra gondolni, hogy nem érdemlitek meg őt? Vagy miért éppen ti kelletek neki?" az súlyos ÖNBIZALOMHIÁNYBAN szenved, mert bizonygatni kell neked, hogy a párod miért is van veled!
2017. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Nagyon-nagyon okos, rengeteg mindenben jártas, helyes és még hozzá iszonyatosan kedves és anyagilag is jóval jobb helyzetben van (ami miatt néha kellemetlenül érzem magam) ezekkel egyébként, sohasem dicsekedik, de mégis sokszor elbizonytalanodok, mert magamat sem mondanám butának vagy csúnyának, de hozzá azt érzem, nem érek fel.


Dolgozok rajta, mert nem akarom egy ilyen miatt elveszíteni őt.


18/l

2017. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok, bocsi most látom h a külsőt kérdezted.
2017. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elbizonytalanodni nem szoktam. Elég jó emberismerő vagyok, és tudom, hogy a párom szeret, ill. hogy az én testalkatom az ő ideálja. Plusz azért ő sem egy médiasztár alkat, hogy 100asával kelljen magáról levakarnia a nőket.

Viszont máig nem értem, miért pont én kellek neki, amikor nálam szebbet, jobbat, okosabbat kaphatna. De olyan szinten nincs önbizalomhiányom, hogy tuti megcsal stb.

2017. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam elbizonytalanodni, pedig nálam nem csak a párom, de szinte bárki jobban néz ki.

Ennek ellenére mégis tudok valami olyat nyújtani, ami által keresett, szeretett vagyok.


21/L

2017. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem,mert érezteti velem,hogy tényleg tetszek neki és nem dörgöli az orrom alá,hogy bezzeg jobb nőket is megkaphat.
2017. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Igazából én pont a fordítottját érzem néha, hogy sokkal jobbat kaphatnék mint ő...
2017. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!