Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom és a haverja exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és a haverja exe között lehet valami?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt barátommal és volt egy közös sütögetés az ő barátaival. Neki van egy legjobb barátja, akinek ott volt az exbarátnője is (kb 1 éve szakítottak), mert ő is a társaság része. Viszont azt vettem észre, hogy ez a csaj állandóan barátomat nézi csillogó szemekkel és állandóan kereste a társaságát, illetve a végén amikor elment, egyedül a barátomtól köszönt el, mégpedig úgy, hogy odament hozzá és egy óriási puszit nyomott az arcára. Mindenki másnak pedig csak egy "sziasztok". Később viszont eszembejutott, hogy a kapcsolatunk legelején észrevettem a szobájában egy arcpúdert, és rákérdeztem, hogy kié. És akkor mondta, hogy a haverja exéé, nála aludt egyik buli után, mert már nem tudott hazamenni. Szóval én ebből már egyértelműen úgy gondolom, hogy valami volt/van közöttük. Rá is kérdeztem amúgy, de azt mondta, hogy nem volt semmi. A haverja egyébként tuti megszakítaná vele a kapcsolatot, ha kiderülne, hogy volt közük egymáshoz, mert ő még mindig szerelmes a lányba. Szerintetek hazudott és összejártak/járnak? 24N 28F
2017. jún. 23. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy előtted mi volt az miért érdekel? Amúgy tuti dugtak is akkor, amikor ott aludt nála és azért most ilyen szoros a kapcsolat közöttük és én 85%-ban azt mondom, hogy most is csinálják a hátad mögött, de te tudod te látod mi folyik ott.
2017. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami volt köztük ez 100.

Az a kérdés, hogy most is van-e vagy csak a csaj szeretné? Ezt neked kell kiderítened.

2017. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bevallani biztos nem fogjak mar csak a parod baratja miatt sem. Figyeld meg oket, mast nem tehetsz. Esetleg a legközelebbi alkalommal ha buli lesz es lesz lehetoseged kettesben lenni a csajjal akkor kerdezz ra nala es figyeld meg a reakciojat es hogy hogy viselkedik a paroddal utana.
2017. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!