Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs semmi önbizalmam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tegyél rá szert! 🤘
2017. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
értelmes válasz itt sosincs,
2017. jún. 23. 19:16
 3/18 anonim ***** válasza:

pszichológus

Haverok nem segítenek?

2017. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Miből adódóan nincs önbizalmad ?

Mivel vagy elégedetlen ?

2017. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szakember, olyan könyvek, amik segítenek ilyen téren, és sok akarat a változásra.
2017. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szex megoldja.
2017. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"értelmes válasz itt sosincs," Ilyen kérdésre nehéz is értelmes,használható választ adni. Maximum ilyen tanácsokkal tudnak/tudunk ellátni,hogy olvass önfejlesztő könyveket, önismeretről szóló könyveket stb. Ez nem úgy megy,hogy mi azt írjuk,hogy legyen önbizalmad és már holnapra lesz is. Ezt csakis Te saját magadnak tudod elérni, ami nem egy rövid folyamat.
2017. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7 tudom én a legjobban ,hogy nem ugy meggy.Csak ha fel teszek egy kérdést ,mint az elsö válaszoló értelmes választ sem adot,vagy lehülyézik,butázzák, a másikat.Amikor nem is ismerik én erre értettem.Meg sok félre értés szokott itt lenni.
2017. jún. 23. 20:53
 10/18 A kérdező kommentje:
egyedül vagyok,nincs más barátaim,csak egy fiu van az életembe,es en törödök vele, több mint három éve ismerjük egymást
2017. jún. 23. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!