Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi életkedvem és önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi életkedvem és önbizalmam nincs. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy szál önbizalmam sincs pedig a családom és más fiúk is többségben azt mondták hogy nagyon szép, bájos lány vagyok. Amikor fiúkkal találkozok mindig kedves, mosolygós, beszélgetős vagyok. Az első randi után még nem volt velem olyan eddig hogy nem kerestek utána sem. De még is 1-2 hónapig tartanak a kapcsolataim. Volt már olyan hogy minden jól működött ennek ellenére a fiú se szó se beszéd kilépett az életemből. Vagy volt olyan akit nem érdekeltem eléggé mert figyelembe se vette az én érzéseimet. Ráadásul még szexuális kapcsolatom se volt senkivel, pont azért mert még nem voltam szerelmes senkibe pont ezek miatt. Nem társkeresés céljából írtam a kérdést. L/23
2014. júl. 15. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Kár, pedig a vége felé már kezdett felállni a farkam.
2014. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz, szerezz sok pénzt, tanulj, publikálj, nyerj díjakat, aztán csak megjön
2014. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A szeretetéhség nevében sokan félreválasztanak és elhamarkodottan. Javaslom, tekints magadba, milyen a férfiideálod, tisztázd le és értelmes emberekre menj rá.
2014. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Először is, nem másoktól kell várni a megváltást. Magaddal kezdj valamit, aztán jöhet a párkeresés. Járj el szórakozni; koncertekre, színházba, moziba, keress hobbit. Kezdj valamit a külsőddel, ha bajod van vele. És vegyél forró, habos fürdőket. És hallgass sok vidám zenét.
2014. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
túlkomplikálod ezt az egészet, rágörcsölsz és még lehet h az elvárásaid is az egekben vannak, nekem ilyen nő nem kéne, csak az idő megy vele mire kialakul valami amire kevés esély van, mondjon bárki bármit tőlem lehetsz akármilyen szép..
2014. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

1. like


Hát asszem depressziós vagy. Nekem is volt mozdulj ki olvass stb. Masztizz :D

2014. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-2 hónapig tartanak a kapcsolataid.

Tudom nem lesz nyerő amit írni fogok de....

23 éves vagy azok a pasik akikkel összejössz gondolom idősebbek, és ebben a korban az emberek már nem szeretnek hónapokat várni a szexre ami teljesen természetes dolog... és ez a dolog is állhat amögött h nem jött még össze senki.


ÉS ha jól értem szűz vagy még, amivel nincs semmi gond, csak hiába a szeretet meg a szerelem, azért mindenkinél van egy határ és bizony szerelmeskedni akarnának veled amihez nálad idő kell, főleg ha az lesz az első.


HA tévedek! Akkor nem a szexel van a gond hanem benned van a probléma ami bármi lehet....

2014. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Csak az jutott eszembe drága szívem hogy azért tartanak ilyen rövid ideig a látszólag jól menő kapcsolataid mert a fiúk csak ki akarnak használni és mikor rájönnek hogy nehezebb dolguk lesz veled mint hitték akkor feladják. Csak a szexre kellenél nekik amit ha nem kapnak meg lépnek. Azért érzed hogy minden jól megy mert a fiú ezt érezteti veled és amikor szembesül vele hogy neked még ennél is több kellene akkor feladja...

Ez az oldal tökéletes arra hogy az önbizalmad növeld. Tegyél fel egy képet.. kérj véleményt idegenektől. A sok pozitív dolog önbizalmat fog adni.

Vagy vegyél drága kihívó ruhákat és élvezd ahogy minden szem téged bámul az utcán...

2014. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!