Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs semmi önbizalmam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
keress egy hobbit, mozdulj ki, kezdj el sportolni, ezek mind segítenek, hogy emberek közé kerülj, hogy elkezd magad helyesen értékelni
2017. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igazából ez elég sz@r helyzet,hasonló az én helyzetem is, bár ez gondolom nem segít :D


A válaszodból gondolom lány vagy.A korodat nem írtad, hogy esetleg mi az ami érdekelne, de szerintem érdemes lenne számításba venned valamilyen önvédelmi harcművészetet.

Ott ugye vannak többen, és elég sokszor párban gyakoroltok.

Közben meg lehet barátkozni plusz még tanulsz is egy hasznos dolgot.

Ha nagyvárosban élsz akkor elég sok hely közül válogathatsz.

2017. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De nem merek sehova se menni,mindentől félek
2017. jún. 23. 22:06
 14/18 A kérdező kommentje:
Emberek föl,nagyon félénk vagyok,nem merek megszólalni sehol meg a barátomnal sem.Fugg az emberektől is ha kedvesebbek jobban kinyilok
2017. jún. 23. 22:10
 15/18 anonim ***** válasza:

Így már nincs rendben annyira a dolog.

Ez nem önbizalom hiány, hanem szorongás. Ebben pedig orvos tud segíteni.


Ha a barátoddal elmentek valahova akkor is tartasz az emberektől ?

2017. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Zohonyai Balázs válasza:

Először is önmagadat kell megismerned.

Ne akarj mindenkinek megfelelni. Azoknak a véleményét keresd, akik valóban ismernek.

Mutasd meg magad, hogy megismerhessenek.

Ne félj hibázni.

Szeresd önmagad!

Ez egy életre szóló program, ne várd, hogy holnapra megváltozol.

Ne hidd, hogy azok, akik a szemedben telve vannak önbizalommal nem kételkednek sosem.


Ha valóban szorongásod van, akkor azt egyedül nagyon nehéz leküzdeni, segítségre lesz szükséged. Ne szégyelld igénybe venni.


Fel a fejjel, szurkolok neked.

2017. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 fecsi válasza:
Keménylegyé mint a puding!!!
2017. jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 fecsi válasza:
Sport, Sport,Sport!!!!!!
2017. jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!