Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a férfiaknak hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a férfiaknak hosszú távon, hogy a párjuk valamiben igazán tehetséges legyen?

Figyelt kérdés

Gyakran van bennem ilyen érzés mostanában, és nem bírok rákérdezni. Párom kiváló a területén, széles körben elismerik, az én szakmámban azonban nincsenek világot jelentő deszkák - bár nagyon jó vagyok benne, a kettőt összevetni távolról sem lehet.

Kezd formálódni bennem a megfelelési (nem a versengési) kényszer, hogy értékesebbnek lásson, hogy megmutassam, mire vagyok képes, ha akarom (tudom, a szándék vége lehet szégyenletes kudarc :)). Másrészt ez olyan távol áll tőlem, és ott a kisördög is, ami azt mondja, hogy enélkül is ismernie, értékelnie - tudnia kell, megütöm-e nála a mércét; s különben is mindkettőnk ideálja a hagyományos férfi-női szereposztás.

Ennek ellenére az ilyen beállítottságú férfiaknak jól esik, ha a párjuk fel tud mutatni komoly eredményt, amivel a képességeit prezentálja?


2017. jún. 24. 10:21
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Én őszintén nem látom, hogy ez párkeresés szempontjából miért lenne fontos :D

Egyrészt a szorgalom és kemény munka, a szenvedély, érdeklődés sokkal sokkal fontosabb a siker eléréséhez vezető úton, mint a tehetség, másrészt ezek az ember személyiségéről is többet elmondanak, mint az, hogy valaki tehetségéből adódóan szépen rajzol.

A tehetséggel szorgalom nélkül meg ki lehet törölni a kis fenekünket.

(példa: Én elég jól rajzolok, sok ismerősöm mondja, hogy jajj, de tehetséges vagyok. Közben nem, csak megtanultam rajzolni az évek során. Iskolás koromban napi 4-5 órákat rajzoltam, videókat néztem, olvastam a témában stb. Tehetségem nincs hozzá, mert pl nincs meg bennem egy olyan kreatív művészi nézőpont, ami egy ütős, teljesen saját alkotáshoz vagy akár saját stílus kialakításához kellene de rakj elém bármit az ég világon, és realisztikusan lerajzolom neked. Színes ceruzával. )


Másrészt meg komolyan nem értem, ez miért fontos :D Egyszerűen nem bírom elképzelni, hogy bárki is komolyan venne olyan embert, aki azzal nyit a randin, hogy na és, miben vagy tehetséges?

2017. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Abban szinte biztos vagyok, hogy nem a széles közönség előtti sikerek érdekelnék, hanem a tehetségem, a képességeim. Durván értve - hogy jó vagyok-e, mint alapanyag. Az együttélésünk szempontjából persze, tudom, nem ez határozza meg, hogy milyen velem átevezni egy életet minden nyűggel-bajjal, mellettem ébredni hosszú évek során át. Csak engem az is zavar, ha benne ott van egy ilyen hiányérzet.
2017. jún. 24. 14:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Fontos, igen, neki is tehetségesnek kell lennie kölcsönösség tekintetében.
2017. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!