Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyrehozható még a kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozható még a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szerelmemmel 2 éve vagyunk együtt tökéletes volt a kapcsolatunk ám előző hónapban külön váltunk egy hónapra, mert ő nyaralni ment én pedig dolgoztam ebben az időszakban voltak kisebb-nagyobb vitáink és mióta hazaért érezzük, hogy valami megváltozott.Már nem azzal a szenvedéllyel és tűzzel néz rám egy kicsit úgy tudnám leírni a kapcsoltunkat hogy lesüllyedtünk baráti viszonyra ezzel szemben viszont nagyon szeretjük egymást.Megbeszéltük, hogy helyre fogjuk hozni a kapcsoltunkat de arra, hogy hogyan lehetne ehhez hozzákezdeni azt nem tudjuk.Nagyon elvagyok keseredve, mert vissza szeretném őt kapni.Szerintetek ez még lehetséges, hogy olyan legyen mint régen?Előre is köszönöm a válaszokat! :) 24/N

2016. júl. 26. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, hogy egy hónap alatt eltávolodtatok egymástól érzelmi szinten. Nem lehet hogy a nyaralás alatt megismert valakit? Nem akarja bevallani, mert szeretné veled folytatni, és azt gondolja majd helyre áll minden.
2016. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

nem világos,hogy ebben az 1 hónapban amíg külön voltatok mi történt? szakítottatok addig? vagy együtt voltatok? nem lehetséges,hogy megcsalt?

miért ment el egyáltalán nélküled nyaralni ilyen hosszú időre? nem mondom,hogy legyetek összeragadva, pár napra mi is nyaralunk külön a párommal,hogyha úgy van.de nem egy hónapra. de ha már így alakult, akkor sem értem ez miért változtatná meg a kapcsolatotokat. tényleg arra tudok gondolni,hogy megcsalt addig,azért viselkedik furán.ülj le és beszéljétek meg,hogy miért változott meg stb...

2016. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Megérezte, hogy sok hal van még a tengerben. Aztán, hogy dugott-e, azt már csak ő tudja.
2016. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer 1 hónapot külön voltam mert nyaraltam anyámmal míg párom dolgozott, amikor pedig találkoztunk a nyakába borultam. el nem tudom képzelni hogy 1 hónap távollét egy IGAZÁN jól működő kapcsolatot hogy tudna elrontani?
2016. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
kezdjétek el ugyanazt csinálni mint előtte és ugyanaz lesz az eredmény. Ha joban csinálod, az eredményis jobb lesz, ha hagyod ellaposodni, vagyis rosszabbul csinálod, az eredmény is rosszabb lesz. Ez már csak ilyen mágikusan működik. :)
2016. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak elszomorítani, de szerintem más van a dologban... 1 hónap az nagyon kevés idő. Inkább felkéne tüzelje a kapcsolatot, a másik hiánya...
2016. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy harmadik személy is befigyel, de nem feltétlenül szükséges ahhoz, hogy ilyen eltávolodás történjen. Az embert, akármilyen ingerszegény környezetben él is, ezer behatás éri naponta. Óhatatlanul változik. Két ember, ha egymástól elszigetelve élnek, szinte kizárt, hogy azonos irányba változzon. Ha pedig nem azonos irányban történik a mozgás, annak eltávolodás az eredménye. Egy hónap nagy idő ilyen szempontból. Életünk egy szakaszában a feleségem kijárt Németországba egy idős nénihez házvezetőnőnek. Három hétig kint, három hétig itthon. Minden háromheti kintlét után idegenek voltunk egymásnak, és akármennyire szerettük is egymást, mindig újra és újra szembesülni kellett ezzel a ténnyel, és mindig újra kellett építeni a kapcsolatunk romjait. Szerencsére hamar beláttuk, hogy ez így nem vezet sehova, így aztán felcuccoltunk, és kilibbentünk mindketten. Egy hónapig jártuk az országot, és munkát kerestünk. Hat hétig a kocsiban laktunk, mire munkát és szállást találtunk. És mindezt 50 fölött! De sokkal jobb volt így, mint az a háromheti húzd meg-ereszd meg játék.
2016. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*mint az a háromhetenkénti húzd meg-ereszd meg játék.
2016. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az üzenet címzettje: Miquel

Az elküldés időpontja: ma 15:52

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Helyrehozható még a kapcsolatom?

"Nem kizárt, hogy harmadik személy is befigyel, de nem feltétlenül szükséges ahhoz, hogy ilyen eltávolodás történjen. Az embert, akármilyen.."

Az üzenet szövege: Nagyon köszönöm a választ!És hogy megosztotta velem ezt.Nem történt megcsalás nagyon szeretjük egymást. Tudna esetleg abban segíteni hogy lehet a kapcsolatunk romjait ujraépíteni? Ugymond nem voltunk még ilyen helyzetben fogalmam sincs mit tehet ilyenkor az ember hogy hagyjam őt kicsit lenyugodni vagy időt kéne vele töltenem? Mind a ketten ezen vagyunk hogy ujraépítsük csak tanácstalanul ülünk itt hogy mégis hogyan.Én is így érzem hogy most ez az idegen állapotban vagyunk...Nagyon megköszönném a segítséget!"


Először is tegeződjünk, ha kérhetem. Itt a neten ez a szokás, felesleges dolog változtatni rajta. Másodszor pedig, ne haragudj, nem tartom okos dolognak ezt privátban megbeszélni. Mások is járhatnak hasonló cipőben, másoknak is hasznos lehet tudni ezekről a dolgokról, mások is erőt meríthetnek, ha látják, hogy nem egyedi eset az övék.

Ami a kérdésedet illeti, csak az együtt töltött idő segít. Valamikor régen a házasságok úgy köttettek, hogy a szülők eldöntötték, hogy márpedig Piroska, te a Jóskához fogsz feleségül menni, ha belegárgyulsz is! Így hát Piroskából Jóskáné lett. Sírdogált egy ideig a Béla után, de a közös célok, a közös harcok meghozták a gyümölcsüket, és szépen egymáshoz csiszolódtak. Belesimultak egy közös öntőformába, és boldog pár lett belőlük. (Persze nem minden esetben, de ezt most ne firtassuk.) Tehát csak az együtt töltött idő, a közös célok, a közös tevékenységek azok, amelyek ilyen esetben segítenek. Ha van rá keret, menjetek nyaralni, szervezzetek túrát, kezdjetek közös fogyókúrába, vagy akármibe, de a lényeg, hogy EGYÜTT csináljátok!

2016. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!