Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudnám elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudnám elviselni a választ, inkább ne kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Félek, hogy a barátomnak tetszik a húgom, és nem tudom mit kéne most tennem.

A lehetséges forgatókönyvek:

1. Rákérdezek és hazudik róla, én ezt megérzem és ugyanúgy egy idegbeteg p*csa maradok, mint amilyen most is vagyok. Plusz akkor már az is zavarni fog, hogy hazudik.

2. Igennel válaszol, de akkor összetörök.

3. Nem kérdezem meg és magamban őrlődöm tovább, de ezt már most sem bírom. Mióta megfogalmazódott bennen ez a dolog, folyton ezzel szoktam álmodni, órákkal később tudok csak elaludni miután lefeküdtem, de akkor is már álomba sírtam magam. A nappalok sem jobbak. Nem szívesen bújok a barátomhoz vagy szólok hozzá, azt is nehezemre esik elviselni ha ő ölelne meg vagy ilyesmi. Görcsöl a gyomrom, néha a szívem is majd kiesik a helyéről, olyan erősen szokott verni.

4. Szakítanom kellene.


(Jó pár dolog miatt hiszem, hogy bejön neki a húgom, pl. a többi testvéremről sosem kérdezősködik, jó párszor volt már olyan, hogy chateltem a húgommal és ő képet küldött magáról, a barátom meg úgy nézte ezeket a képeket, hogy majd kiesett szeme - ott ült pont mellettem. Film nézés közben is gyakran mondja egy-egy lány láttán, hogy "hogy hasonlít yx-ra". Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy olyan mintha minden nőben a tesómat keresné vagy látná. Körülbelül három éve egy veszekedés alkalmával meg azt vágta a fejemhez, hogy a húgom szebb nálam és jobban is tetszik neki mint én. A veszekedés után azt mondta, hogy csak hazudott, hogy megbántson. Akkor még elhittem, de most már nem.)


2016. aug. 20. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg kell beszélnetek, ha együtt akarsz vele maradni!

Ha nem, akkor szakíts. Így tönkre fogsz menni. Te is látod, h nem tudsz aludni, nem bújsz, a párodhoz stb... Ez így nem jó, párkapcsolati szempontból sem...

2016. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

És mi van akkor, ha tetszik neki? A pasik a legtöbb legalább átlagos szintet megütő csajt megdugnák.


Nincs ebben semmi. Lehet, hogy vékonyabb nálad és fiatalabb és nagyobb a cicije, de biztos nem olyan jófej, vicces, megértő, és szórakoztató meg még ezeregy másik dolog, mint amilyen te vagy a barátod számára.


Nem véletlen van veled. Lehet hogy kicsit jobban megszexelné, mint egy idegen jócsajt, de csak mert kapcsolatba került vele, és látja pár jótulajdonságát, de a rosszakat még nem vette észre, mert nem volt eleget a közelében.


Inkább arra figyelj, hogy utálja azt, akit te is, ez a fontosabb rész.

2016. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha a hugod egy picit is jo csaj, akkor a baratod megdugna. Meg minden mas pasi. Ezert felesleges telesirni a parnadat meg kerdezoskodni.
2016. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon a végét járja már az a kapcsolat szerintem, nem hiszem, hogy lenne értelme több energiát beleölni. Nem boldog ő sem, én sem.


#2, 3

Jó, de akkor legalább intézné el magában a dolgot úgy, hogy ne vegyem rajta észre.


Köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 20. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a végét járja akkor tégy rá pontot.
2016. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon a végét járja már az a kapcsolat szerintem, nem hiszem, hogy lenne értelme több energiát beleölni. Nem boldog ő sem, én sem."


Akkor ezek után min gondolkodsz még?

2016. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz rá, de szerintem felesleges.

Hótt marhaságokon pörögsz, ugyanis.


Egyfelől biztos megdugná a húgodat, ha te nem lennél.

Másfelől viszont nem dugja a húgod, merthogy téged dug.


Az meg hogy "hasonlít xy-ra", hááát... most a húgodat xy-nak hívják? Nem. Nnaugye! Akkó' mijafrancnak kevered őt (pláne a vele való dugást!) ide?


Nézd... három éve a fejedhez vágott valamit, hogy be legyen szólva, és te azóta ezen pörögsz. Nem unod még? Mert ha igen, akkor hótt egyszerű: HAGYD ABBA.

(Nők, vazze...)

2016. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, ti,és a húgod?

Nagyon rossz helyzet, minden alkalommal, ha barátod lesz,riválist látsz majd a húgodban...

Épp nemrég néztem meg egy filmet.Hasonló a téma,csak itt el is veszi feleségül a húgát...


[link]

2016. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6 Ez egy nagyon jó kérdés. Fogalmam sincs miért ragaszkodom még mindig hozzá, de tényleg a szakítás lenne a legjobb döntés.


#7 Jó, hogy unom, de ez nem egy tudatos döntés, hogy én most akkor szarul érzem magam és minden bajom van. Egyszerűen ezt váltja ki belőlem a tudat, nem tudok vele mit csinálni.


#8 A húgom 20, én 21. Egyszer majd megnézem ezt a filmet, de nem hiszem, hogy a mostani állapotomban jót tenne. Lehet nem ártana felkeresnem egy pszichológust, nem sok esélyt látok rá, hogy magamtól oldjam meg ezt.

2016. aug. 21. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!