Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha a párom kezd el beszélni az exeről akkor azt látom rajta hogy nem zavarja, de ha én kérdezek a lányról valamit akkor meg mérges lesz hogy ne kérdezzek róla?

Figyelt kérdés
3hónapja mentek szét amúgy.több-kevesebb próbálkozás után.1,5éve szakitott vele a párom de aztán újra összejöttek.és most a csaj szakitott.nem fognak már össze jönni újra.a csaj tudja is hogy vagyok stb csak fura h ha én hozom fel az baj ha ő az nem
2016. okt. 26. 06:55
1 2
 1/16 BlackSword ***** válasza:
Mert más valamiről önként beszélni és más ha kérdezik... Főleg a te esetedben... Felmerül a kérdés, hogy téged az miért is érdekel...
2016. okt. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beszeltek par hete.avval kapcsolatba kerdeztem.es akkor kapta fel a vizet h ne hozzam fel a temat
2016. okt. 26. 07:29
 3/16 BlackSword ***** válasza:
így meg még inkább érthető... Az egy magánbeszélgetés volt... Ergo semmi közöd nincs hozzá... Ráadásul tutkóra felmerült benne, hogy mindegy mit mond majd lesz belőle egy vita...
2016. okt. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez tenyleg valoszinu...amugy is eleg feltekeny tipus vagyok
2016. okt. 26. 07:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi párom az exével beszélgetne, ahhoz szerintem elég sok közöm lenne :)

Nyilván nem kell magnóra venni és visszajátszani nekem a beszélgetést, vagy megmutatni az egészet, ha online történt, de az indok, hogy miért beszélgetnek és nagyjából miről, az rám is tartozna.

2016. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 BlackSword ***** válasza:
49%

Cinnamon Tea!

Egyáltalán nem lenne hozzá közöd... Tudod van az embereknek privát szférája, ami csak az övé... Te csak simán nem bízol sem magadban, sem benne, ezért ellenőrizni akarod... De attól ez nem indíték arra, hogy közöd legyen hozzá...

2016. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van amugy igen ,maganszfera.de en is ugy gondolom h ha nekem fontos a masik akkor megmutatom v elmondom h beszeltem vele errol es errol..nem kell megmutatni..de ha valaki az ember eletenek a resze akkor erintolegesen mondja sztem az ember.a magamszfera meg nekem ott kezdidok h nem nezek bele telok a faceba meg smsekbe
2016. okt. 26. 08:14
 8/16 anonim ***** válasza:

Van magánszféra, de ez pont nem az a kategória. Ha titkolózik és ideges lesz és közli, hogy semmi közöm hozzá, az ad gyanúra okot, nem az, hogy váltottak néhány mondatot.

Ha semmi olyan oka nem volt a beszélgetésnek, akkor simán megmondja, hogy semmi extra, erről meg arról volt szó és ennyi. Mint ahogy az ember akkor sem akad ki, ha arról kérdezik, miről dumáltak a haverjával.

Erről se faggatjuk egymást, de ha a párom épp nevetgél a mobiljával akkor rákérdezek, miről van szó és elmondja, az exszel való dumálásnak pont ilyen semleges dolognak kellene lennie, nem pedig olyannak, hogy felkapja rajta a vizet a másik ha szóba kerül :D

2016. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BlackSword ***** válasza:
Itt nem az ex miatt kapta fül a vizet, hanem az ellenőrzés miatt... Ki szereti ha ellenőrzik???
2016. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

BlackSword

El vagy tévedve, nagyon is jogos, hogy érdekli a dolog, és fogadjunk ha egy kollégájáról érdeklődne így, mert az keresné valami miatt, le se szarná a csávó és nyugodtan válaszolna rá. Szóval ennyi a magánszféráról...


Nekem is néha feltűnik az exem, beszélek is róla a barátnőmnek, és ha kérdez válaszolok. Max olyankor mondom, hogy ne kérdezzen, amikor már nem akarok rá gondolni, csak arra hogy vele foglalkozzak.


Szóval teljesen elzárkózni igen is gáz, és igen is van köze hozzá, és ha fordítva lenne ez a helyzet, ugyan ezt várnám el a barátnőmtől, ahogy én kezelem a helyzetet. Rettentően felbaszna, ha exével beszélgetne, és felkapná a vizet és azt mondaná semmi közöm hozzá

2016. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!