Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kezdtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdtétek érezni, hogy már "undorodtok" a párotoktól?

Figyelt kérdés
Amikor már nem vonz hogy megérintsétek, gusztustalannak tartjátok ha egy nyálasabb csókot ad, idegesít hogy szex közben rátok izzad, és az orális szexet sem csináljátok már olyan lelkesen. Sokszor a beszéde is idegesít, amiket mondd, meg amilyen kifejezéseket használ. Ez természetes 3 hónap után? Vissza fog jönni a régi lángolás, vagy ez ennyi volt?
2017. jún. 25. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére sose éreztem még ilyet, nem hogy 3 hónap után!

Mi a probléma?

2017. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után?? Nem, nem természetes.

Nem valószínű, hogy visszajönnek a régi érzések, bár szerintem nem is lehet nagyon minek visszajönni, ha már most ilyeneket érzel.

Még évtizedek után sem gondolnék így a páromra.. A vonzalom esetleg csökken, de semmiképp sem undorodnék, ez azért durva. :-/

Nem lehet, hogy valaki más bejött nálad és tudat alatt így hárítod a mostani párod?


N

2017. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálam kb 4 hónap után jött el ez, de csak egyvalakinél. Régen az idősebb pasikhoz vonzódtam, és 20 évesen összejöttem egy 40 évessel. Eleinte vonzónak találtam rajta mindent, mert teljesen bele voltam zúgva. Aztán ha jól emlékszem, nálam akkor kezdődött az undorodás, amikor belefeküdt az ölembe, és észrevettem, hogy kopaszodik a feje tetején :D A haja is olyan durvább tapintású "öreges" volt, és elkezdtem észrevenni rajta a ráncokat stb. Nem jött vissza a lángolás, a mai napig undorodom tőle... Azóta nem is volt idősebb barátom. Szerintem nem természetes, ebből szakítás lesz előbb-utóbb.
2017. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 barátomnál volt ilyen, kb 1-1,5 év után. Én szakítottam, mert már egyáltalán nem éreztem, hogy velük akarok maradni, azóta sem tudok már rájuk férfiként tekinteni.
2017. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen sosem, az exemnel sem, most sem undorodnek tole, es a jelenlegi baratomnal sem volt soha, ket ev utan sem.

Egyaltalan nem normalis dolog, vagy neked nem jott be sosem igazan, vagy olyan dolgokat csinalt, amik miatt kiabrandultal belole.

2017. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8 év alatt még nem sikerült ilyet éreznem. Volt már olyan, hogy - úgymond - irritált, de az is belőlem jött, úgy értem akkoriban minden irritált, még én is magamat... mind1, a lényeg, hogy nem normális, 3 hónap után meg nincs miről beszélni, nincs mit megmenteni... ez felejtős.
2017. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fellángolást éreztél valaki iránt, ami eltűnt. Elmúlt a lila köd. Egy jó kapcsolatban ilyenkor jön a rózsaszín, avagy marad a szimpla szeretetet. A tiétek nem ilyen. Szerintem ez természetes. Ilyenkor kell békében elválni és mást keresni.

Nálam számtalanszor volt ilyen, de mindig tudtam, hogy ez minek a jele. Kár erőltetni, ez már sosem lesz jó! Az ember nem érez ilyet olyan iránt, akit szeret legalább egy fikarcnyit is!

2017. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz.

Lépj le gyorsan.

2017. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez gáz... nincs ilyen :)
2017. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
WTF? 😁 na takarodj....
2017. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!