Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év különbség már sok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év különbség már sok ha a lány az idősebb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 év az egyáltalán nem sok, ha 20-on éven felül vagytok.
2010. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha jól megvagytok és szeretitek egymást, a kor az utolsó, ami lényeges szerintem. Nem a kort kell feltétlenül nézni, hanem azt, mit éreztek egymás iránt. ;)
2010. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy sok ha a fiú is kellőképp komoly a lányhoz, és persze szeretik egymást. Ez lehet a legkevesebb ami befolyásolja.
2010. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
NEM!Ha egymásra tudtok hangolódni,van közös téma, és tudtok beszélgetni és szeretitek egymást. Én is idősebb vagyok a páromnál és jól megvagyunk:)
2010. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem akarok beleszólni, de ez már anyakomplexus.
2010. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már anyakomplexus??Van olyan lány szerinted aki 3évesen szülte a gyerekét??

Egyáltalán nem sok az a 3év!A lényeg az, hogy egy hullámon legyetek,tudjatok miről beszélni!!

Nekem is ilyen kapcsolatom van és egyikünket se (sőt még a barátokat,családot se) zavarja! :)

2010. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. A szerelemben egyébként se számít a kor, persze ha nem 14 éven aluli a kiszemelt "áldozat" XD
2010. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szeretjük egymást, jól érezzük magunkat...

és én vagyok a lány.. 15 leszek a barátom meg 13 múlt...

De nagyon szeretjük egymást :P

2010. máj. 20. 13:00
 9/9 A kérdező kommentje:
*12 múlt
2010. máj. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!