Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel harminc évesen hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel harminc évesen hét párkapcsolat és pár randizgatós próbálkozás sok egy nőnél?

Figyelt kérdés
Van, aki emiatt utasított vissza nőt, mert nem tudta elfogadni? Ilyenkor arra gondoltok, hogy a nő hány másiknak odaadta magát előttetek?
2017. jún. 25. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok.
2017. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.
2017. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

S férfiak válaszolnak, ugye? :)

Én is meglepődtem, hogy valakit ez ki tud akasztani... Egyrészt mert a szerelmeim voltak, nem viszonyok, nem futókalandok. Másrészt húgom révén azt látom, hogy sokan ezt már azelőtt összehozzák, hogy legálisan sört vehetnének a boltban, de a jelenlegi párkapcsolatomban mégis azzal szembesültem, hogy emiatt a társfüggő könnyűvérű nő bélyegét kell lemosdanom magamról... Komolyan felmerült, hogy azt, hogy van múltam, nem tudja elfogadni.

2017. jún. 25. 23:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak ezzel a hét férfival volt szex, vagy a randipartnerekkel is megtörtént?
2017. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak a kapcsolataimban.
2017. jún. 25. 23:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős korodban voltak, és milyen hosszan tartottak ezek a kapcsolatok? Alapvetően ettől is függ, hogy soknak számít-e ez a hét.
2017. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Nekem inkább az a furcsa, hogy a hétből egyik se volt megfelelő. Az összes pasas ennyire szörnyű volt?
2017. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kamasz koromban volt egy 2,5 éves, utána egy alig féléves, majd egy féléves, aztán egy közel kétéves, húszas éveimben pedig egy kétéves, egy hároméves és egy fél éves.
2017. jún. 25. 23:40
 10/16 A kérdező kommentje:
(Dehogy volt szörnyű, egyetlen kivétellel egyiket sem tartom rossz embernek, de két jó is lehet egymástól annyira különböző, hogy nem sikerül az életet jól összeegyeztetni.)
2017. jún. 25. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!