Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni egy ilyen helyzetet, egyáltalán érdemes-e foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

Párommal tíz hónapja vagyunk együtt. Nem indult komolynak, de pár hét alatt egymásba szerettünk és azóta tervezzük az együtt élést és a közös jövőt. Ám van egy kis gond. Jóképű férfi lévén nagyon népszerű a nők körében, amivel nincs is gond, viszont mielőtt megismerkedtünk, eléggé falta a nőket, akik közül sokan időnként fel-felbukkannak és próbálkoznak nála. Ezeket onnan tudom, hogy mindig elmeséli vagy megmutatja, ki írt neki és mit. Egyrészt örülök neki, hogy ezekről beszél nekem, hiszen titokban is tarthatná, nem tudnám meg, mert nem kutakodok a telefonjában vagy a laptopján. Másrészt viszont zavar, mert úgy érzem, állandó veszélynek van kitéve a kapcsolatunk. Erről neki nem beszélek, mert nem akarok feleslegesen konfliktust kettőnk közt. Tudom és érzem, hogy szeret, rengeteg mindent megtesz értem és a kapcsolatunkért. Az ördög mégsem alszik, hogy mi van, ha valamelyik mégis el tudja valamivel csavarni a fejét?

Nyilván ilyenkor az a válasz, hogy akkor hagyni kell, ha vihető, hadd' menjen. Én mégis félek, hiszen szeretem.



2017. jún. 26. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus megszoksz, vagy megszöksz eset. A párod nem titkolózik, semmit nem csinál, ami miatt bármivel gyanusíthatnád, te viszont nem tudod ezt elviselni. Ha szóváteszed, jogosan sárkány leszel, szóval vagy beletörődsz, vagy keresel olyan férfit, aki nem szoknyapecért (én ez utóbbit tenném, bár bele sem mentem volna szexpajtáskodásba).
2017. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy harmadik fél el tudja csavarni a fejét, akkor nemis kár érte. Totál értelmetlen, gyerekes dolog a féltékenykedés.
2017. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is úgy érzem, hogy gyerekes a féltékenység, ezért sem említem neki, hogy nekem ezek kicsit rosszul esnek. De azért foglalkoztat.
2017. jún. 26. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!