Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utál? Érdemes ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál? Érdemes ezzel foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit én már elég régóta nem kedvelek (mikor szakított a pasijával rám fogta az egészet...szerinte miattam szakítottak amikor közöm nem volt az egészhez), ugyanis a volt barátja az én legjobb barátom (tényleg csak barátság!). Mostanában megint feltűnt a színen (állítólag ő még mindíg nagyon szerelmes a srácba), mi meg még mindíg nagyon jóban vagyunk. nyilvánosan is ölelget, puszilgat, eközen a csaj gyilkos pillantásokat vet felém. Szóval nemrég volt egy buli ahova a csaj azért nem jött el mert én ott voltam! Azt írta az én legjobb barátomnak hogy nem jön mert nem bír egy levegőt szívni velem meg hogy mennyire utál. Mivel a baráti társaságunk nagy része közös, eléggé zavar a dolog, mert már a többieknek is mondta h nehogy kettesben hagyják velem mert nem bír elviselni....holott én soha semmi rosszat nem tettem neki, még kifejezetten kedves volt azok ellenére is hogy nemrég megpróbált besározni ezzel a szakításos dologgal. Most komolyan szerintetek mi baja lehet? Nagyon rosszul esik, tudom hogy nem szerethet mindenki de aért nem szoktak utáni, mindenkivel kedves vagyok, általában szeretnek az emberek ha meg nem akkor is semleges vagyok nekik de utálni nem szoktak! Nagyon zavar. Szerintetek érdemes foglalkoznom vele? :( 17/L

2012. júl. 14. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kedveled akkor minek törődsz vele? (csak a barátitársaság miatt?)

Egyébként meg a lányok kifejezetten szeretik a saját hülyeségüket(ez esetben pl a szakítást, vagy annak az okait) másra fogni. Ez esetben te vagy az akire ráfogta, törődj bele :D Bele is szakadhatsz, akkor sem lesz más véleményen.

2012. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a baráti társaság miatt érdekel. Nem lenne jó ha emiatt kettészakadna...:( Amúgy a szakítás nem az ő hibája volt, a srác egyszerűen nem szerette ezért dobta, de ő mindenkinek azt mondta hogy azért szakítottak mert én bekavartam, amikor tényleg semmi közöm nem volt az egészhez. Csak akkor is pár emberrel eléggé megromlott a kapcsolatom mert ők neki hittek, azóta már jóban vagyok velük de nem akarok már megint emiatt a hülye kiscsaj miatt mégegy balhét...:/
2012. júl. 15. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem ő lehet többet lát a barátságotokba mint ami valójában van... Mivel te is ezt mondod, biztos azt gondolja hogy miattad szakított vele... már csak őt kellene valahogy meggyőzni hogy ez hülyeség. Szerintem téged nem fog meghallgatni, mondhatsz bármit. Esetleg a volt barátját nem tudod megkérni, hogy beszélje ezt meg vele? Neki talán jobban elhinné, jobb ötletem nincs :D
2012. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!