Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagytok úgy, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok úgy, hogy már nem kívánjátok a párotokat, hanem mást jobban kívántok?

Figyelt kérdés
15 éves együttlét után túl egy egy megcsaláson mindkét fél részéről de valahogy nem tudunk elszakadni egymástól,szinte együtt nőttünk fel.(én 20f a párom 15n volt mikor összejöttünk).Én már inkább olyat érzek iránta mintha a testvérem lenne.Sokszor más nőkről ábrándozok.Nem tudom,hogy fog e ez javulni vagy,hogy érdemes e így együttlenni?
2017. jún. 26. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Én, mindig kívántam a párom, pedig, a ti időtöknek, több mint duplája vagyunk együtt. Viszont, szabad óráimban, unaloműzésként, lefeküdtem másokkal is.
2017. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság,hogy ilyen fiatalon nem kell lehorgonyozni senki mellett,soha nem értettem az ilyet.Utána meg jönnek a gondok,nem élték ki magukat,és a többi.Ez már változni nem fog,szerintem leszel te még szerelmes,talán megcsalás kapcsán,és be fogod fejezni ezt a kapcsolatot.
2017. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem éltétek ki magatokat" és hasonló örökzöldek következnek majd a válaszok 90%-ában. :D


Kérdező, miket próbáltatok eddig tenni, hogy kicsit fellendítsétek a kapcsolatotokat?

2017. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha haragban vagyunk előfordul.

De a szerelem a szexualitás a fejben kezdődik.

Ha ellaposodik is a dolog, fel lehet dobni, csak mindkét félnek akarnia kell, addig nincs veszve semmi.


Pároddal beszélgettél már erről?

2017. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a példa volt mindkettőnk előtt a szüleink által.
2017. jún. 26. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ebből az a tanulság,hogy ilyen fiatalon nem kell lehorgonyozni senki mellett,soha nem értettem az ilyet.Utána meg jönnek a gondok,nem élték ki magukat,és a többi"


Én meg ezt nem értem, hogy ez miért jó megoldás? Ha mondjuk 20 évesen talál valakit, akivel minden rendben van, szereted, mondd már meg ugyan, hogy még mi a retkes ...ért szakítsak, csak mert ő az első komoly kapcsolatom?


Ez valóban sokkal jobb, hogy ha mondjuk 3 év után 23 évesen benyögöm az egyébként TELJESEN JÓL MŰKÖDŐ KAPCSOALTOMBAN a páromnak, hogy "figyelj Tibi, minden tök jó, nincs gond de szakítsunk, mert később 10-15-20 év múlva ez nem lesz így jó... "


Te komolyan is gondolod vagy csak a mások és a 2 iq szinten lévő embereknek sugárzó média hatására vallod ezt?


Ki mondta neked, hogy egy kapcsolat csak akkor sz@aródik el 10-15-20 év múlva, ha ő az első? Mi ez a kiélés dolog? ÉS honnan szeded, hogy alap esetben ha előtte lefekszel pár emberrel, akkor nem fog 10-20 év múlva ugyanez az érzés előjönni?


Na szóval én meg ezt bírom, mikor megy a birkaszellem, mert mostanában ez a trend, holott nem a "kiélés"-en múlik.

Hogy érvet is mondjak, sokházasságban nem az elsők ( mondhatni a legtöbben), és mégis előfordul ugyanez a helyzet. Nem ezen múlik.


Biztos vagyok benne, hogyha 10-20 évesen 5-10 emberrel dugnak a házasság előtt, most s ugyanitt lennének. Nincs ilyen, hogy "kiélem" magam és utána nem lesz ilyen indíttatásom, hogy másokkal is szexeljek, ez f*.szság.



Kérdezőnek meg, meg kell beszélnetek, gondolom a párod is hasonlóan van vele. Alternatívák a különválás, nyitott házasság, vagy marad minden ugyanúgy de akkor érdemes megpróbálni ha még lehet. Ha nem, akkor az első 2 opció, ha nem akarok így tovább élni egymás mellett.

2017. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáljátok először megoldani a gondokat. Nem lesz egyszerű, kitartás kell mind a kettőtök részéről. Viszont ha javulnak is a dolgok, az az érzés, hogy mást kivansz nem fog meg szűnni, mindig benned lesz.

Vagy megcsalod vagy elválsz. Te tudod meddig bírod. 28/N

2017. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!