Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc lehet a párom facebookjában?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a párom rejteget előlem valamit.

1,5 éve vagyunk együtt. Minden klappol, kivéve ez az egy, és meg sem lehet vele beszélni.

A párom 0-24-ben a telefonján lóg(ő a férfi). Még melóban is. Múltkor már rászólt az édesanyja, hogy fürdeni minek kell telefon?(Ugyanis töltővel együtt vitte be a fürdőszobába).

Ha mellé fekszem, elfordítja a telefont. Sőt, múltkor játszani akart rajta, mindig mondja, hogy nézzem a játékot. Mellé feküdtem, erre közölte, hogy most akkor én nézni fogom? Nem megyek fürödni?

Rákérdeztem konkrétan, hogy mi van benne. Azt mondta semmi, és ne idegesítsem.

Megcsalni BIZTOS nem csal meg(testileg legalábbis). A munkahelye családi vállalkozás, a szüleivel dolgozik, szabaidejében otthon van vagy pedig velem(annyira kibuktam, hogy megkérdeztem az anyját, és ez biztos).

Tehát ideje nincs rá, ha csak nem várja meg a szülei elalvását és nem szökik ki a házból. :D

Na a lényeg, hogy múltkor mondtam neki, hogy tegyünk már ki egy közös képet, de nem akarta. Se azt, hogy együtt vagyunk, nem tehetjük ki, mert ő nem facebookozik sokat(de az exével kint volt, illetve voltak közös képeik).

Az apja közölte velem, hogy kinyírja a fiát, ha meg meg csalni, de ne féljek mert becsületes a fia.

Hetente lesz olyan lány ismerőse facebookon, akik az ország másik végében laknak, és általában ezeknek a lányoknak tetoválásuk van. :D

Bulizni nem jár. 2 óránként telefonálunk, és mindig felveszi a telefont, tehát mégcsak nem is tűnik el hosszabb időre.

Viszont amikor nem alszunk együtt, még hajnali 4-kor is a facebookot nyomja.


2017. jún. 26. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Elég valószínű, hogy Facebookon beszel azokkal a lányokkal. Nálam ez már megcsalasnak számít. És az is lesz belőle, ha te ezt hagyod. Nyilván titkol valamit, különben nyugodt lenne. Ha majd megakar csalni akkor meg jönnek az alsztorik, hogy elmegy a haverokkal inni vagy a kondiba és azokkal a lányokkal fog találkozni. Valószínűleg amúgy már nem szeret, bocsi.
2017. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Ja és nem is vállal föl. Eléggé szemet. Az egy dolog hogy az apja rendes, de te nem vele jársz.
2017. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Kérd meg, hogy most azonnal mutassa meg a telefonját és mit rejteget, különben elhagyod. Ha fontos vagy neki és nincs rejtegetni valója akkor megmutatja, ha megint kitér és felrebeszel akkor rosszban sántikál. Bocs hogy 3 részletben válaszoltam, de felbasznak az ilyen "férfiak". Keress egy olyat aki sosem szúrna hatba
2017. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek az utolsó válaszolóval. Légy határozott, valamit egyértelműen nagyon titkol előled...

Ha meg nem mutatja meg legalább valahogy játszd el, hogy szakítotok ... tudom furcsa, de ha szeret akkor tesz ez ellen és megmutatja a telóját.

2017. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is viszi magával a párom mindenhová a telefonját, de mindig ideadja nekem ha játszani akarok és nézhetem amit ő csinál rajta.

#4-es voltam.

2017. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Én se adnám oda SENKINEK a telefonom, hogy kutakodjon benne, pedig semmi olyan nincs benne. Beszélgetések a párommal, anyámmal, néha egy barátnőmmel, és kb ennyi. De utálnám, ha valaki turkálna benne, és ha annyira bízna bennem, hogy nekiállna fenyegetőzni, hogy odaadom a tetves telefont, vagy elhagy, akkor elköszönnék tőle.

Mondom ezt úgy, hogy tökéletesen megértem, hogy zavaró a 0-24 telefonnyomkodás. De hisztivel, zsarolással NEM LEHET ilyesmiken segíteni.

Üljetek le, és beszéljétek meg, kérd meg, hogy legyen őszinte. Másképp nincs értelme a kapcsolatnak egyszerűen... EZT hangsúlyozd ki, ha kitérő választ ad, vagy ilyesmi.

2017. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha együtt vagyok valakivel, akkor nincsenek előtte titkaim, bármikor bármibe beleolvashat, beléphet, megnézheti. Az egy dolog, hogy egyikünk sem szokott élni ezzel, de a lehetőség adott, ha úgy gondolja. Szerintem a barátod rosszban sántikál, ráadásul aki 0-24-ben az interneten, telefonon lóg, azzal alapból nincs rendben valami. 38/F
2017. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem meg elég lenne, ha egyszer kérnél meg ilyen határozottan, mint a kedves 3-as. Meg is mutatnám hol az ajtó.
2017. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem vannak barátaim, akik VELEM beszélnek, nem a párommal. Nem beszélünk semmi gázról, semmi titkolnivalóm, de ha valaki csak velem oszt meg valamit, nem árulom el a bizalmát.
2017. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"A párom 0-24-ben a telefonján lóg." "még hajnali 4-kor is a facebookot nyomja"

"se azt, hogy együtt vagyunk, nem tehetjük ki, mert ő nem facebookozik sokat."

:D :D öhm...

2017. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!