Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha kevés a szex a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha kevés a szex a párkapcsolatban ha azon kívül minden tökéletes?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt. Nem élünk még együtt,így heti háromszor-négyszer találkozunk, ebből max. két alkalommal van szex. Ha huzamosabb ideig vagyunk együtt, (pl folyamatosan 3-5 nap), akkor is egy vagy két szex van. Én nagyon szeretem őt, de beérem ennyivel szex téren. Igazából ő se nagyon próbálkozik, teljesen úgy jön le neki is elég ennyi, ami fura lenne hiszen fiú. Minden más szinte tökéletes a kapcsolatban, másfél év alatt, még kisebb vitánk se volt. Azt meg nem tudom róla elképzelni, hogy megcsalna, hiszen annyira korrekt embernek ismertem meg ez idő alatt, és soha semmi gyanús jelet nem mutatott. Igazából erről még nem beszéltem vele, hogy kevesli-e a szexet, én is csak most gondolkoztam rajta, hogy rendjén van-e ez így. A kapcsolatunk elején talán egy kicsit aktívabbak voltunk, de akkor is egy nap amikor találkoztunk max. két szex volt.

20//L


2017. jún. 26. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell nonstop az ágyban lenni, ne másokhoz mérjétek magatokat, a lényeg az, hogy számotokra kielégítő-e, a ti igényeiteknek megfelelő-e. És nem bántásból, de elég furán jön le, hogy "minden tökéletes", mégis egy anonim oldalra előbb írod ki ezt a gondolatot, minthogy beszélj a pároddal arról, számára elég-e ez.
2017. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs kevés vagy sok szex.

Ha mindkettőtöknek jó így, akkor teljesen rendben van.

A statisztika szerint a húszon évesek párkapcsolatban átlag kicsit több, mint 2x szexelnek hetente. Nincs veletek semmi baj.

2017. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!