Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a szex egy párkapcsolatban? Nektek fontos? Elhanyagolható?

Figyelt kérdés

Kell a szex ahhoz, hogy valakivel együtt tudj lenni? Vagy szex nélkül lenne fontosabb, hogy kialakuljon a szerelem? Nem lehet, hogy a szex nélkül nem is lenne meg ugyan az a kötődés?

Bocsánat a sok kérdésért, csak érdekelnek ezek a dolgok, hogy mennyi szerepe is van a szexnek egy komoly kapcsolatban.


2015. szept. 29. 15:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2%

Az attól függ mennyire tetszik külsőre akivel vagyok


Ha nagyon is - kötelező

Ha csak igen - akkor ritkábban de okés.

Ha olyan so-so - akkor már nem annyira, max ha nagyon kedvem van rá vagyis heti 1 vagy még ritkább

Ha nem annyira - havi 1 az alól is kiújni

Ha ronda - köh izé impotens vagyok

Ha kifejezetten ronda, gusztustalan - én magam veszek neki egy néger szeretőt. Én meg megyek a nagyon is-hoz.


Elsőre viszont csak a nagyon is és az igen lehetségesek.

2015. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Pont ma beszélgettem egy barátommal erről a témáról. Szerintem egy "felnőtt párkapcsolatban", tehát ahol a felek már kellően érettek, akkor nagyon fontos. Az örömszerzés, egymás testének élvezete. Egyrészt a szex erről szól, másrészt pedig a bizalomról, a teljes megnyílásról, amikor csak a partneredre figyelsz.

Szerintem :)

22F

2015. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

2es vagyok.

Én undorító jelzőt emberre nem használok. A másik dolog, hogy a kérdés egy komoly kapcsolatra vonatkozik, ahol nem.hinném hogy a pár valamelyik tagja rondának vagy éppen undorítónak tartaná a másikat.

2015. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Párkapcsolatról van szó, amiben nincsenek undorító felek, sztem.

Igen fontos a szex, annak hiánya egyenes út a szakításhoz. Ha a szerelem is megvan viszonylag nagyobb szexhiány is áthidalható, de teljes hiánya miatt bizony feloszlik a nagy rózsaszín köd.

Sajnos tudom...

2015. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen nagyon fontos és nem elhanyagolható. Egy kapcsolat 1/3ad része úgy hiszem szex.
2015. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
3%

#4


Hát azért vannak ilyen extrém ronda emberek, rájuk mit mondanál?


Gondolok az ilyen középkorú, banya-nőkre, szocreál hajjal, kilógó orrszőrrel, tripla tokával, kiálló pofacsonttal, mindeféle színelváltozással, kapa fogakkal ("jön a szántás"), vastag vénbanyás szemüvegben...


Férfiaknál a +100 feletti ártányokra vagy 60 kg alatti csontikra, hosszú karvaly orr, kapafogak, NERD szemüveg, púp, cigó hajviselet stb.

2015. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

#4


Ez olyan furi. Az embri faj ilyen primitív lenne?

2015. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Egy egészséges felnőtt párkapcsolatnak, ahol a felek vonzódnak egymáshoz, része a szex is, normális esetben a gyerekek is szex útján fogannak, kivéve, ha valami egészségügyi probléma miatt ez a mód nem lehetséges.
2015. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6%

#8


Sok helyen nincs gyerek, az csak egy opció.


Igazából az a jó kérdés, hogy a csók mint dolog kiiktatható-e, extrém nyálfóbiásként eléggé nehéz rávenni magam... Majd kérdezek külön, hogy el-e lehet sunnyogni.

2015. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem fontos. Sosem volt az. Az elején persze újdonság volt, főleg mert szűz voltam. Aztán valahogy egyre kevesebb lett... Egyikünk sem vágyik sokra. Nálunk 1-2-3 havi 1x van. Nekünk elég! Mindkettőnknek. Azért hangsúlyozom ezt, mert a legtöbben fel sem tudják ésszel fogni, hogy van olyan ember...sőt, férfi a világon, aki nem a gatyájában hordja az eszét. Pedig van. Minden a lehető legtökéletesebb köztünk. Olyan bensőséges, mély a kapcsolatunk, hogy mindenkinek hasonlókat kívánnék! A szexnek semmi köze a kötődéshez. Tapasztalatból mondom. Sőt, azt is orbitális nagy fa.szságnak tartom, hogy sokan a barátsághoz hasonlítják az olyan kapcsolatokat, ahol minimálisan vagy egyáltalán nincs szex. Nos, ez sem így van! Igen, egymás legjobb barátai is vagyunk..persze. Ennek alapnak kellene lennie minden jó kapcsolatban. Csakhogy ezek nem szimpla baráti érzések a másik felé... Ez szeretet, szerelem, barátság, szövetség. Ez így mind. Egyben. 30/nő
2015. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!