Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnálatból voltál már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatból voltál már együtt valakivel huzamosabb ideig (évekig)?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Vagyok én(30F), és már attól néha gyomorgörcsöm van, hogy találkoznom kell a barátnőmmel. Pólus - ellenpólus vagyunk, sok közös nincs bennünk. De olyan kis szerencsétlen, meg ragaszkodó, hogy mindig visszaédesget magához problémák után.


Lelkifurdalásom van magára hagyni de általában már nem érzem jól magam mellette. (régen ok volt)

És nem csak azt nehéz feldolgozni hogy egyszerűen kiszerettem belőle, hanem azt is hogy mindig öngyilkossággal fenyegetőzik és törődök vele annyira hogy ezt ne hagyjam.



Mindenki azt írná hogy szabaduljak meg tőle, de a kérdésem a következő :



Csinált e már valaki olyat hogy "beletörődött", és együtt maradt mégis ezek ellenére?


Mi lett a vége, mennyi idő után?



2017. jún. 27. 18:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A szex az nem befolyásol semmit. Inkább a lelkiismeretem
2017. jún. 27. 19:07
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen csajom. Sajnálattal kezdődött, szar helyzetben volt, perben állt a szomszédaival egy kutyás balhé miatt, a férje megcsalta egy ku.vával, megverte, devizahitelét alig bírta fizetni, valahogy megérintett a szenvedése, megesett rajta a szívem.

Aztán végül lett belőle valamiféle vonzalom, de nem volt szerelem, messze volt ez attól.

Mindenesetre kihúztam a szarból, fizettem a hiteleit, felépítettem a félkész házát, a tenyeremen hordoztam, tényleg húztam a belem, annyit dolgoztam, hogy lehessen egy közös jövőnk, hogy boldoggá tegyem.

3,5 évig voltunk együtt, az utolsó fél évben már szintén csak sajnálatból, vagy inkább lelkifurdalásból voltam mellette, mert öngyilkossággal fenyegetett, amikor ott akartam hagyni.

Végül, "hálából" mindazért, amit tettem érte, ő lépett le mással, és lenyelte a rengeteg pénzemet is, amit a házba beleöltem.


Szóval nekem az a tapasztalatom az ilyen emberekkel, hogy szerencsétlennek meg elesettnek tűnnek, de valójában elképesztően önzőek.. egy nem önző ember képes lenne öngyilkossággal zsarolni azt, amit szeret? Dehogy.

Az ilyenek csak kihasználják azokat, akik jószívűek velük, tulajdonképpen ez az ő túlélési stratégiájuk, gyengék és/vagy lusták egyedül elérni, amit akarnak, és ezzel az önsajnáltatással érnek célt. És nem is mindig tudatosan csinálják, de ezt csinálják.


Szóval ha rám hallgatsz, nem hagyod magad zsarolni, manipulálni, és otthagyod minél hamarabb.

Ezzel neki is esélyt adsz, hogy megerősödjön, és esetleg magától is helyt tudjon állni az életben.

2017. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
Talán a "legbiztonságosabb" az lenne, ha elérnéd, hogy kiszeressen belőled, ő szakítson. Tiszta maradhat a lelkiismereted így.
2017. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az elsőn kívül mindenkinek adtam egy zöldet.
2017. jún. 27. 19:27
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam, addigra biztosan elszívták! :(
2017. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim így élnek már 50 éve.

Papának mindig volt nője mama mellet. Külön alszanak 30 éve. Felvan osztva a hűtő. Maguknak főznek. Kb mint a lakótársak. Papát mikor kérdezzük hogy miért nem vált el mamától mimdig azt mondja hogy milett volna szegény nagyanyáddal mitcsinált volna a gyámoltalan nem hagyhattam magára. És így éldegélnek.

2017. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kaptál te is jaguar :D
2017. jún. 28. 00:44
 18/19 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Engem is zsaroltak öngyilkossàggal. Természetesen mikor tehetetlen voltam a tàvolsàg miatt. Nem tudom hanyadik zsarolásnàl kiakadtam és csúnyàkat írkàltam. A szó elszàll, a screenshot meg meg van mutatva anyósnak apósnak stbstb. Hajtsd el a lónyélre a következő kísérletnél.
2017. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná, hogy ha elhagyod, akkor ellop egy autót, vagy megöli a szomszédot, és az mind a te hibád lesz, akkor azt is elhinnéd? Az ember a saját tetteiért felefős. Ha megöli saját magát vagy bárki mást, az a saját döntése. Ne hagyd zsarolni magad.
2017. jún. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!