Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Én hibáztam és a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Én hibáztam és a páromat akarom beállítani a hibásnak, akkor az hazugság?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 07:41
1 2
 11/19 anonim válasza:
77%

Ez nem a hazugság kazegória.


Ez gerinctelenség.

2017. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy hibásnak állítsd be amikor nem az, ahhoz valótlant kell állítanod, hiszen tudod mi a valóság (te hibáztál) és mást állítasz (ő hibázott). Nem is értem hogy ne lenne ez hazugság? Az hogy görénység, gerinctelenség, stb amiket előttem szólók írtak az is igaz, de attól még hazugság is.
2017. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Persze, hogy hazugság.


Vsak ez már egy minősített eset.☺☺

2017. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Nemes Zoltán ***** válasza:

Hazugság súlyosbító körülménnyel , ami lelketlenséggel, és gonoszsággal párosul.

Gratulálok így tovább.

Nem vagy te politikus?

2017. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 monen válasza:
77%
Szerintem egyértelmű hazugság. Ha egyszer történik, akkor helyzeti dolog és mémi jellemtelenségről vagy gerinctelenségről árulkodik. Ha rendszeresen történik, akkor nagyobb baj van. A saját hibáinkért való felelősségvállalás rendszeres elutasítása és másokra való átruházása vagy komoly érzelmi alulfejlettségre, vagy egyenesen személyiségzavarra utalhat (szociopátia/pszichopátia/nárciszizmus). Viszont eszembe jut olyan helyzet is, ahol az ember félelemből vagy önvédelemből csinál ilyent: például, ha valaki annyira fél az őszinte hibái vagy tévedései miatti indokolatlanul túlzott büntetéstől (ami egyértelműen bántalmazás), hogy emiatt próbálja megfordítani a helyzetet.
2017. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Osztja ám mindenki szegény kérdezőt. Persze sok nézőpontbol nem helyes, amire a kérdés utal. Viszont legalább tudatos. A legtöbben nap mint nap teszik ezt úgy, hogy közben észre sem veszik. Részletesebben Eckhart Tolle - Új föld című könyvében olvasható erről.
2017. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként a hazugság egy nagyobb, megtévesztés nevű halmaz része. A halmaz része az elhallgatás, a félrevezetés, és a hazugság. Ha bármelyiket teszed ugyanazon ok miatt, akkor erkölcsileg nincs különbség köztük.
2017. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem: egyszerűen csak nő vagy. tipikus ...
2017. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szeder Katalin ***** válasza:
Gyerekkoromban, amikor még nem hogy számítógép nem volt, de a tévé is csak az USÁ-ban és Nyugaton, gyakran jártunk operába. Imádtam az operazenét.Rádió volt már, és elég gyakran játszották a nem tudom, melyik olasz operából Don Basilio Rágalomáriáját. Ma is zeng a fülemben ez a középfekvésű, mély hangszínű és ördögi szépségű zeneszám. Nos, a kérdésre az a válaszom, hogy ez nem egyszerű hazugság, hanem annak minősített formája: rágalom. Saljapin egyik legnépszerűbb produkciója volt. A rágalom egyik legősibb támadási módszer, valószínűleg a beszéddel együtt alakult ki az "értelmes" (=ártalmas, ritkábban hasznos) emberi törzsekben és köztük.
2017. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!