Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy másik pasiba. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel 3éve vagyunk együtt, ebből 1 éve élünk együtt. Mostanában - valószínűleg mindkettőnk hibájából - ellaposodott a kapcsolat, és én belezúgtam egy kollégámba. De el kell felejtenem a srácot, a párommal pedig rendbehozni a dolgokat. De hogyan? Már nem bírok enni, mindennap bőgök, lesem a beosztást, mikor láthatom újra a kollégát, és közben baromi bűntudatom van..

Munkahelyet váltani nem szeretnék, de őt ki kell vernem a fejemből, a párommal pedig visszarázódni abba a boldogságba, amiben voltunk. De hogyan?

Hogy felejtsem el és hogy legyünk újra boldogok?


2017. jún. 28. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el rendbehozni a kapcsolatod a pároddal.

Szerintem a sorrenden változtass. Ahelyett h a beosztást nézed, tervezz programot a pároddal.

Beszéld meg vele hogy ellaposodott, meg szeretnéd javítani...

Jobban megy majd a másik felejtése. :-)

Személyszerint én értékelem hogy ilyen vagy.

2017. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hm...először is beszélgessetek! Mondd el a párodnak, hogy mi bánt, mit érzel és szerinted min kellene változtatnotok.

Szervezzetek több közös programot amin csak ketten vagytok!


Az a baj, hogy a bűntudat és a másik kolléga miatti stessz kihat majd a kapcsolatodra ennél is jobban. Ha tetszik ha nem, az a megoldás ha nem találkoztok. Hidd el nekem, jártam hasonló cipőben.

2017. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És hogy oldjam meg, hogy ne találkozzunk? Sajnos a munkahely magyon jó, így váltani nem tudok.
2017. jún. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!