Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy másik fiúba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy másik fiúba?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,6 hete. Ő eléggé ragaszkodós tipús,és elég félénk. Ő az elejétől fogva sokkal jobban szeretett engem mint én őt. Teljesen ki akart sajátítani de ezt már meg beszéltem vele. Csak sajnos bele szerettem egy másik fiúba. A fiúnak is tetszem. Viszont a barátomat nem akarom meg bántani mert neki én vagyok a legfontosabb. Mostanában nagyon keveset vagyunk együtt mert szívesebben vagyok a barátnőimmel.. csak a barátom meg annyira szonorú lenne és akkor nekem meg bűntudatom lesz.. nem tudom mit tegyek. Nagyon gonosznak érzem magam amiért bele szerettem egy másik fiúba közben meg még van barátom..én szeretnék vele szakítani de azzal meg bántanám..:/ nem tudom mit tegyek..
2014. ápr. 15. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt h kibe szeretsz bele, nem te döntöd, el, sajnálatból meg ne legyél senkivel sem együtt. Azzal csak hazudsz magadnak, hazudsz neki is. Jobb az őszinteség...
2014. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég gyökér dolog volt tőled. Nekem is ilyen volt a barátnőm, és tönkretette az életem. Kezet foghatsz magaddal.
2014. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!