Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy másik fiúba? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Van egy srác (legyen A) akivel folyton találkozgatom már hónapok óta, úgy viselkedünk mint egy pár, bár ez sosem lett kimondva, hogy mi járnánk. Aztán nem régen megismertem egy másik fiút (legyen B) , akivel párszor találkoztam, erről a másik fiú is tud, sosem titkolózom. A legutóbbi találkozón sor került egy csókra, amit a lelkem mélyén talán akartam is. Ezek utan, A-val sokkal távolságtartóbb lettem, megpróbáltam "dobni" de akkor meg sírógörcsöt kaptam, mivel annyira szeret engem, hogy az szinte már fáj. Mindaddig én is így éreztem míg nem jött a képbe B.

B viszont fiatalabb is nálam, bár nagyon jól érzem magam vele, és vágyok rá (nem testiséget értek ez alatt), emiatt is érzek egy rizikó faktort.

A-t pedig nincs szivem megbántani, mi van ha később megbánnám..


Nem tudom mit tegyek, kérlek segitsetek!!!!!


2014. ápr. 26. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

1.ezt neked kel eldontened nem nekunk

2.Inkabb az A mert ha regeb ota ismered akkor a B lehet hogy csak kihasznal

2014. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"megpróbáltam "dobni" de akkor meg sírógörcsöt kaptam, mivel annyira szeret engem"


Ó, de tudtam... ismét az a fiú jár rosszul, aki mindent megadna a lányért. Miért?

2014. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A-val nem is jársz. Tulajdonképpen csak választanod kell kettő közül, de hát majd ők megteszik mivel nem biztos hogy valamelyik komolyan gondolja:) Szerintem ne kezdj egyikkel se. Várj amíg nem alakul ki valami. Nagyon korai még döntést hoznod, ezért vagy ekkora dilemmában. Félsz veszíteni. Egyelőre csak barátkozz velük és semmi több aztán majd csak okosabb leszel.
2014. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hova valódi vagy?
2014. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A-nak hogyan mondjam meg a helyzetet?

Eléggé kínos de mindenképp személyesen akarom vele közölni

2014. ápr. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!