Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedést jelentéktelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedést jelentéktelen dolgokon hogyan kerülhetjük el?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, együtt tervezzük a jövőt... Kivéve amikor hetente legalább egyszer elkezdünk veszekedni olyan jelentéktelen pitiáner dolgon, amelyet már nem egyszer tisztáztunk, és legtöbbször az én egyik rossz szokásomat érinti, felhozza a régi sérelmeket, én rendszerint próbálom magam védeni és logikusan magyarázni, eljutunk a szakításig, aztán másnap már tudunk emberhez méltóan kommunikálni. Minden alkalommal ez a forgatókönyv, hetente ismétlődik és a semmiből jön...

Olyan komoly gondok nincsenek sem velem, sem vele, mindketten "normálisak" vagyunk, mondhatni semmi okunk nem lenne veszekedni és nagyon idegesítő, hogy ilyen kis dolgokon ennyire ki tud pattanni ekkora veszekedés.


Nem tudom miért van ez, arra tudok gondolni, hogy az anyja által okozott feszültséget akarja rajtam levezetni, mert vele is sokszor veszekednek. Én mindig meghallgatom a problémáját, mellette vagyok és egyre inkább kezd elegem lenni belőle.


Másnál is van ilyen? Mi lehet a gyógyír?



2017. jún. 28. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Nalunk volt. Tobbet jarok futni es a maganeletunkrol anyamnak nem meselek. En a szamomra keves szex miatt szoktam kiborulni. Igyekszem visszafogni magam. A gyakori futasom ota sokkal ritkabban robban ki veszekedes.


N

2017. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinél van egy olyan téma ami ha szóba kerül vita során kiborul?
2017. jún. 28. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Jajj a fejem. Ezt még olvasni is fájdalmas volt. Kinek kell a napi szintű veszekedés? Szakítsatok szerintem. Ámen!


19/L

2017. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Haha :D szóval ez tényleg nem normális és egyedi eset, és lesz olyan akinél nem fordul elő
2017. jún. 28. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Nagyon hasonlit az eseted az enyemhez... Sajnos nalunk szakitas lett a vege. Tegnap bucsuztam el tole 'vegleg'.
2017. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretted még? Mert én igen, és nem akarok még szakítani, hiszem h javulni fog bár lehet naiv vagyok...
2017. jún. 28. 22:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi az a pitiáner dolog?
2017. jún. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Azért a vita oka nem mindegy sztem. És az sem, hogy konkrétan hogy zajlik.
2017. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bírom aki azt írja szakítsatok egyből. Higgadtan megbeszélitek utána ez jó. Azt mondod olyan dolgokon veszekedtek amiket már tisztáztatok. Itt érzek egy kis ellen mondást. Ha valóban tisztáztatok akkor nem jönne újra szóba. Szerintem megbujnak itt olyan sérelmek amik el vannak fojtva talán mindkét fél részéről. Min szoktatok vitázni ha egy példát kellene említened ami megmaradt mi lenne az. Kinek a hibája az amin épp vitáztok, mi váltotta ki? A hétköznapokon kifejezitek egymásnak a nemtetszéseiteket vagy csak ezeknél a vitáknál jönnek elő?
2017. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önuralom a kulcsszó. Próbáld ki, hogy nem kezded el megvédeni magad, meg magyarázni. Egyszerűen lépj ki a helyzetből. Amikor érzed, hogy megint kezdődik, tereld el a témát. Jó lehet, ha valamit gondoskodsz róla. Pl. "Főzök egy teát, Te is kérsz?" Ha van egy kis szerencséd, meglepődik és kizökken, és nem pörgeti be magát. Ha nem működik, menj át másik helyiségbe. Ennek megvan az a veszélye, hogy még jobban felhúzza magát, hogy otthagyod. De nyugodtan megmondhatod, hogy nincs kedved megint ugyanahhoz a körhöz, szóljon, ha újra képes veled emberi hangon beszélni. A lényeg, hogy szakítsd meg az ördögi kört.
2017. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!