Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedést jelentéktelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedést jelentéktelen dolgokon hogyan kerülhetjük el?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, együtt tervezzük a jövőt... Kivéve amikor hetente legalább egyszer elkezdünk veszekedni olyan jelentéktelen pitiáner dolgon, amelyet már nem egyszer tisztáztunk, és legtöbbször az én egyik rossz szokásomat érinti, felhozza a régi sérelmeket, én rendszerint próbálom magam védeni és logikusan magyarázni, eljutunk a szakításig, aztán másnap már tudunk emberhez méltóan kommunikálni. Minden alkalommal ez a forgatókönyv, hetente ismétlődik és a semmiből jön...

Olyan komoly gondok nincsenek sem velem, sem vele, mindketten "normálisak" vagyunk, mondhatni semmi okunk nem lenne veszekedni és nagyon idegesítő, hogy ilyen kis dolgokon ennyire ki tud pattanni ekkora veszekedés.


Nem tudom miért van ez, arra tudok gondolni, hogy az anyja által okozott feszültséget akarja rajtam levezetni, mert vele is sokszor veszekednek. Én mindig meghallgatom a problémáját, mellette vagyok és egyre inkább kezd elegem lenni belőle.


Másnál is van ilyen? Mi lehet a gyógyír?



2017. jún. 28. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Kivéve amikor hetente legalább egyszer elkezdünk veszekedni olyan jelentéktelen pitiáner dolgon, amelyet már nem egyszer tisztáztunk, és legtöbbször az én egyik rossz szokásomat érinti, felhozza a régi sérelmeket, én rendszerint próbálom magam védeni és logikusan magyarázni, eljutunk a szakításig, "

Tudod a rossz szokásaidat. Akkor miért nem változtatod meg? Ne védd hanem változtasd meg.

Ha nincs indok a veszekedésre akkor nincs veszekedés.

Az egészet át kell beszélni felnőtt fejjel.

2017. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nem normális a semmin összekapni, a kis dolgokon meg totál felesleges.


Egyik ismerőséknél volt ez, aztán a hetiből lassan napi szintű kiabálás lett, minden! baj volt... elég sokáig ették egymás idegeit, végül hálisten elváltak.

2017. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Arra tudok gondolni hogy felcseszi az anyja a fejét és rajtad vezeti le vagy pedig nem értik meg egymást!Sajnos ràjöttem én is hogy ez nem rólunk szól hanem az anyósról !Akkor jöttem rà mikor áthívtam az exem és tök bunkó volt velem nem is akart sokàig nàlam maradni és erre meg kiderült hogy az exemet az anyja húzta fel és rajtam vezette le a feszültséget!Sztem ez nem természetes dolog!
2017. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!