Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki kiábrándult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki kiábrándult a párjából, miután megnézte/elolvasta az Alkonyatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy ilyen romantikus, önzetlen, áldozatra kész szerelmi történet után rájött, hogy a párja mekkora tapló!
2010. máj. 20. 10:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Miért, nem lehet, hogy valaki erre vágyjon, hogy így szeressék? Mindenki úszik a boldogságban, vagy mi? Olyan nincs, hogy kiábrándulunk, mert rájövünk, hogy nem erre vágyunk, mint ami most van?
2010. máj. 20. 14:27
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, nem lehet, hogy valaki erre vágyjon, hogy így szeressék? Mindenki úszik a boldogságban, vagy mi? Olyan nincs, hogy kiábrándulunk, mert rájövünk, hogy nem erre vágyunk, mint ami most van?"

Vágyhatunk erre, sőt rá is jöhetünk egy idő után, hogy nekünk nem ez kell, de egy normális kapcsolatban egy ilyen könyv hatására ez nem történik meg (esetleg, ha a lány 15 év és alatta)... És pont ez a lényeg, hogy a valóság nem olyan, mint ahogy a könyvekben meg van írva, tehát azt a valósággal összevetni irreleváns. Főleg, hogy a VALÓDI férfik sem a könyv lapjairól jönnek, "tökéletes regényhőst" keresni bennük értelmetlen, mert olyan nem létezik.

2010. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam a teljes Twilight sorozatot angolul, még annó, amikor még film se volt, de már akkor ezen ment a nyáladzás az összes külföldi fórumon. A középfokú angol nyevzgám ellenére téptem a hajam hogy egy diplomás írónő NEM ISMER SZINONÍMÁKAT. Nem vicc, szívesen ráeresztettem volna egy szóismétlés számlálót mondjuk a 'crooked smile' vagy a 'sparkling' kifejezésekre. Fejezetenként átlagban kb. 10 ismétlés tuti volt. Egy jól megírt könyv nem ilyen.

A történet pedig minden könyv során egyre szétesettebb lesz (igen, tudom, azt mondjátok fikció, de ez már inkább a verbális maszturbáció kategória).

Az a nő irgalmatlan buta. Csak egy példa (figyelem spoiler): Nessie (a születedő torzszülött) esetében a vámpír+ember kereszteződés egy extra kromoszómát eredményez. Ez a valóságban a Down-szintdróma velejárója. Lol, éljenek a művelt nők... minek neki józan ész van neki saját külön edvardja aki eltartja.

Ráadásul valamilyen furcsa oknál fogva nem lassabban, hanem gyorsabban öregszik, így pedó hajlamú vérfarkas barátunk már elég zsengén becserkészheti. Ehh. No comment. Szóval nem csak buta, de beteg is az a nő.Az erkölcsör Mormon, az erős morális mércéjével. Házasság előtti szex az csúnya, kislányokat molesztálni okés, úgyis "olyan érett a kis drága" meg "még nem akarja megfektetni". Aha, persze.


És bocsi de a film is pocsék. CSak nézd meg a színészi játékot. Kristen Stewart ugyanazzal a kétségbeesett butakislány pillantással játszotta végig az eddigi filmeket, és nem látok javuló tendenciát. Még az effektek is rosszak, a nyolcvanas évek óta nem láttni olyan pocsék ugrási/repülési trükköket mint itt.


A könyv titka az, hogy elhiteti az átlagos lányokkal, hogy az adottságaik a pasik szemében valamien furcsa módon irreálisan felértékelődnek. Nézd meg azt a lányt a könyvben... gyakorlatilag az írónő lánykori énje (és a jóléti társadalom átlagos fiatal lányaira is ráillik a jellemzés nagy része). Ezzel szemben a mérleg másik serpenyőjében ott van Mr. Tökéletes. Szép, férfias, érzelmes, lovagias, gazdag, és csak rá várt hosszú éveken át. Már így felsorolva is abszurd, de ha visszagondolsz stimmel. A valós férfiak nem ilyenek. ráadásul ha belegondolsz, a srácnak gyakorlatilag nem volt élete Bella előtt. Ezt nem várhatod el a párodtól.

Inkább szerezz egy kis önbizalamat, meg javíts a külsődön és akkor a jobb pasik is érdeklődni fognak utánnad. De ne várd el tőlük, hogy minden tökéletes lesz. Mindenkinek vannak hibái, melléfogásai.

2010. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudom. Igazatok van..
2010. máj. 20. 17:12
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint utálom, mert egy hatalmas adag nyál, 800 oldalon át sóhajtoznak egymás szemében merengve... De ha szereted, akkor is... Oké, hog Edward mindent megtesz Belláért, meg minden (áá mindjárt elolvadok -.-"), de ez már tényleg abnormális. A New Moon elolvasása után csak többre tartottam minden férfi/fiú ismerősömet...

16/L

2010. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Lehet lepontozni, hülyének nézni, stb....

Szerintem teljesen normális a kérdés, a könyv hatására vágyik egy olyan törődő, tökéletes férfira, mint Edward, és attól, hogy rájön valaki, hogy a párja messze nem olyan, még nem lesz hülye, nem feltétlen a könyvbeli pasi kell neki, csak ő is olyan boldog akar lenni. És a legjobbat szeretné magának...

2010. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!