Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hónapja ismerkedtem meg egy lánnyal, már nagyon hamar elkezdtünk egymásnál aludni stb stb.. Viszont ő gyakorlatilag éppen akkor szakított a párjával egy hosszabb kapcsolat után, úgyhogy mindenki azt mondta neki, hogy legyen inkább egyedül meg ő is néha úgy érezte, hogy jobb neki egyedül. Most éppen jegeljük a dolgot, de mindig megkeres és ír és érdeklődik felém, holott jelenleg nincs köztünk semmi. Sajnos ez már nekem is nehéz, mivel nem tudom, hogy hagyjam e végképp vagy inkább próbálkozzam tovább. Ötlet?
2017. jún. 29. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleve nem kezdenék olyan személlyel, aki nem zárta le az előző kapcsolatát, nem hagyott magának gyászidőszakot, hogy túl tudja tenni magát a múlton, tudjon a hibákból tanulni..stb. és teljesen újult erővel tudja élvezni az új életet a jelenben.


Szerintem most veled akarja magát kompenzálni és hogy ő megmutatja, hogy már túl van az exén.

Kérdés csak az, hogy az ő kapcsolatuk vége milyen volt, mit érzett akkor a pasi iránt, vagy már számára is csak nyűg volt az egész, és a szakítás pedig felüdülés volt számára?


Nem tudom, aki nem biztos az érzéseiben, arra nem lehet szilárdan építeni a jövőt.

2017. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem felejtős és én nőként mondom !Én is jártam már hasonloan igaz mi nem jutottunk el idàig de màr pár beszélgetésnél elbizonytalanodtam és megmondtam a pasinak hogy inkàbb hagyjuk még az elején tartottunk és ismerkedtünk !Igy könnyebb volt mindkettőnknek az elengedés!Sztem ne éld bele magad majd ha ő ugy érzi hogy túlvan az exén akkor megkeres!
2017. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magaddal foglalkozz és azzal, hogy neked mi a jó. Nem vagy párkapcsolatban, és tartalék sem vagy. Ha azt mondta, egyedül akar lenni, akkor hagyd egyedül. A magad életével és boldogságoddal neked kell foglalkoznod. Ő nem nyitott egy kapcsolatra, te igen. Keress olyat, aki szintén úgy gondolkodik, ahogy te!
2017. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!