Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Barátnöm elmondta, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Barátnöm elmondta, h kisebbségi érzése van mellettem, hogy segítsek?

Figyelt kérdés
Külsöleg és lelkileg is érzi, pedig tök szép és ügyes. Párszor igaz kritizáltam (csak ha valami történt ami rosszul esett) h mi lenne jobb a kapcsolatunkban, de már sokszor mondtam is h mennyire nagyon tetszik, örülök neki, illetve ö is mondta hogy nagyon kedves vagyok vele, örül nekem. Nem tudom h egyenlíthetném ki ezt a dolgot, mert szeretem öt és mindig is azt akartam h mellettem kiegyensúlyozott és boldog legyen a párom, aki mellettem érzi biztonságban magát, nem hogy fél. Persze azt sem akartam, h túl rajongjak és terhes legyen neki (l/23,f/28)
2010. máj. 20. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz dolog. Én is alsóbbrendűnek érzem magam a Barátom mellett, pedig mindenki azt mondja, hogy örülhet neki, hogy én egyáltalán szóba állok vele. Szerintem nem kell semmit mondanod, ÉREZTETNED kell, hogy Ő számodra egy istennő: mind testileg, mind lelkileg/szellemileg. A lényeg, hogy különlegesnek érezze magát melletted azáltal, hogy te, akit Ő csodál, mindennél jobban imádod Őt. Én erre vágynék legalábbis... :)
2010. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg magaddal van problémád.

De lehet, hogy nem is szereted vagy nem tudod értékelni amid van

26F

2010. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

1.re: koszi, ertem, megprobalok jobban akkor erre odafigyelni.

2.re: ezt hogy erted, h magammal van a problemam, meg nem ertekelem, amim van? Pont az ellenkezojet irtam. Kifejtened?

2010. máj. 20. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelem egy adok-kapok dolog. akkor működik jól ha mindkét fél nagyjából azonos nagyságrendű 'értéket' tud beletenni egy kapcsolatba. Lehet hogy az önbizalom problémád miatt alulbecsülted a saját értékeid és ennek tükrémeb kerestél párt. Ha nem ez a helyzet akkor a párodnak vannak önértékelési zavarai. A nők nehezen tűrik a kritikát, különösen olyantól akivel közeli viszonyban vannak. Beszéld meg vele. Vidd el sétálni valami nyugis helyre, egyetek egy fagyit és lelekizzetek egy jót. Tudom pasiként ez nehéz de mondd ki az érzelmeidet. Érdeklődd meg hogy MIÉRT érzi magát elnyomva melletted? Ez végülis csak ő tudhatja.
2010. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!