Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem most vagy ne?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Összevesztem a baratnommel egy kisebb dologban hazudtam neki, de mar nem eloszor. Nagyon megbantam, bocsanatot kertem. Olyat is mondott h tartsuk szunetet, mert gondolkoznia kell. Hetvegenkent egyutt vagyunk, igy ez utana kerul sorra. Mar majdnem egy eve egyutt vagyunk, az evofordulonkon szerettem volna megkerni a kezet, mert nagyon szeretjuk egymast. Most azon gondolkozom, hogy mielott hazamegy, megkerem. Nem azert hogy magamhoz lancoljam, csak hogy gondolkozzon rajta es hogy lassa mennyire fontos es komolyan gondolom vele, es hogy ne dontson ugy hogy nem maradunk egyutt, mert o az eletem. Megtegyem most vagy nem jo otlet?

2017. jún. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan rossz ötlet. Simán el fog küldeni a búsba. Folyton átvered és azon gondolkodik, hogy szakítsatok-e. Nyilván ez lesz az utolsó lökés, mert csak a hülye nem látja, hogy magadhoz akarod láncolni. Akkor is, ha te mást állítasz.
2017. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd most meg. Először próbáld meg visszaszerezni a bizalmát azzal, hogy nem hazudozol neki többet. (Sokáig fog tartani.) Ha tényleg újra megbízik benned, akkor van esélyed, hogy igent mond.
2017. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És pont ezt hinné el?

Tudod én már jó pár embert kiírtam az életemből a hazugságaik miatt - nagyon rossz pillanatban volna ez előadva.

Most azon gondolkodik, adjon-e neked bármi esélyt, bármire.

Várd ki, mit dönt. Aztán egy-két hazugságmentes év után....

2017. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát sztem inkább teperj de ne kérd meg a kezét!Azzal csak olajat öntesz a tűzre!
2017. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!