Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire életszerű egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire életszerű egy ilyen történet, párkapcsolatba beilleszthető szerintetek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal, és jóval a megismerkedésünk után (rá 2 hónapra) derült ki, hogy a haját egy csaj haverja vágja (nem nevezte barátjának), aki feljár hozzá emiatt havonta 1-2szer a lakásába. Kicsit kiakadtam amiatt, hogy errõl nem szólt korábban, pedig végigbeszéltünk minden témát, egyszer sem említette ezt nekem. Azt mondja, semmi nem volt soha köztük, simán jóban vannak, csak én vagyok neki stb. Ami zavar, hogy azóta sem említi a dolgot, egy szót nem beszél a csajról, jár-e még hozzá vagy sem, a haja viszont mindig rendben van.:)
2017. jún. 30. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa.... Azért ennyire nem lehet lusta, hogy nem tudna leugrania fodrászhoz kb 15 percre (?), míg helyreteszik a haját.

Ha másért nem, de jófejségből én elmondanám a csajomnak, hogy


"képzeld van egy jó spanom, aki vágja a hajam, nem is kell sehova mennem, mert házhoz jön... ha van kedved, esetleg szólhatok, ha neked is kéne és akkor csinálunk egy páros fodrászolást..."


Ez így nagyon szimpatikus lenne, de így, hogy még egy szót sem ejtett róla.... érdekes.

Persze nem 100%, hogy több van köztük, de én azért résen lennék a helyedben.

2017. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja, más ffi ismerõsének is õ vágja a haját...
2017. jún. 30. 18:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.. érdekes.. Ne ítéljünk elsőre, de légy résen.
2017. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy velem egyidős barátom fiúknak lányoknak csinálta a haját 300 forintért. Most gépészmérnök. Tőlem nem kért pénzt sose, de így szedte össze a bulira valót. Egyik kuncsaftjával sem volt ezen kívül más kapcsolata. Haveri alapon vagy pár száz forintért olcsóbb mint a fodrász. Én lányoknak festettem a haját, kolitársaknak, barátnőmnek mikor megkértek rá. Nem volt ebből soha gondom a páromnak sem.

30/f

2017. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De vajon miért nem mondta el nekem az elején, hogy valaki feljár hozzá hajat vágni?

Egyszer még említette is, hogy "pont most vágják a hajamat", én meg azt hittem, hogy fodrásznál van :)

2017. jún. 30. 18:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég életszerűtlennek tűnik, hogy a kapcsolat elején közölnie kellett volna veled, hogy feljárnak hozzá hajat vágni :D Szerintem egyszerűen nem tartotta fontosnak, azért nem mondta el.
2017. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretted volna, ha azt mondja, hogy "most vágja a hajamat egy CSAJ ITTHON " ? Nem akadtál volna ki ? Lehet úgy gondolta kiakadnál.

30/f

2017. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az egész úgy derült ki, hogy azt mondta valamelyik nap, elmegy meginni egy kávét az egyik csaj ismerősével, én pedig rákérdeztem, honnan ismeri...
2017. jún. 30. 19:29
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Jézuska. Hàny évesek vagytok?
2017. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
25 mindketten :)
2017. jún. 30. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!