Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól is végződhet egy megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól is végződhet egy megcsalásos történet?

Figyelt kérdés
Vannak olyan párok, akiknek túlélte a kapcsolata a hűtlenséget? Megbocsátottak és most jobb a kapcsolatuk?
2016. márc. 28. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt.
2016. márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen létezik.. Eleve szerintem ez nem megbocsájtható kategória, legalábbis szamomra semmiképp, de ha valaki valamilyen érthetlen oknál fogva mégis megbocsájt, az már nehezen lesz olyan, mint régen. Oda a bizalom, a legkisebb dolgot is félre fogja érteni és benne lesz az, hogy vajon mikor teszi meg újra. És előbb-utóbb ez fogja felemészteni a kapcsolatot.
2016. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csak akkor ha eleve ugy mentek meki a kapcsolatnak hogy szexualusan nem monogam kapcsolat lesz. Olyankor egy legalus felrekuras eppen rendbeteheti az egyik fel egojat vagy vihet egy kis izgalmat az ellaposodott mindennapokba. De csak akkor, ha ez nem csak meg van beszelve, de tenyleg mindket fel igy akarja. A swingetezes se tesz tonkre minden kapcsolatot, van akik szeretik. De ez nagyon s ritka eset.


Ha a megcsalashoz atveres is tartozik, annak jo vege nem nagyon lesz.

2016. márc. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem a megCSALás az ugye, ahogy a nevében is van, átverés. Ha valaki a másik fél tudtával, beleegyezésével d.g félre, az nem megcsalás. Ilyen értelemben kétséges, hogy jól végződhet egy megcsalásos történet. Tuti hogy lesz minimum balhé, kiabálás, sírás stb. Hogy aztán akármilyen ok miatt (pl. gyerekek, közös vagyon, vagy bármi egyéb) miatt túllépnek-e rajta vagy sem, az egyéni kérdés. De a tüske valószínűleg örökre ott marad a megcsalt félben. Hogy ettől jobbá válhat-e egy kapcsolat, hát ezt kétlem...
2016. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem egyszer történt ilyen, nem vagyok ra buszke es nem is tudta meg az akkori baratom, de miután megtörtént jottem csak ra hogy mennyire szeretem őt és hogy meg kell becsülni amink van
2016. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!