Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat h BELEEGGYEZEN hogy elmennyek nélküle szórakozni?

Figyelt kérdés

3 barátnöimmel elterveztük , hogy kiruccanunk. Strandra mennénk és vidámparkba. De ahogy mondtam a páromnak sehogy nem akar elengedni. Asztis mondtam h ö is jöhet de valahogy nem. Ha elmegyek szakit velem. :( soha nem mehetek sehova. Ti hogyan veszitek rá a párotokat erre?

23/Lány


2017. jún. 30. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy az én párom nem egy ilyen idióta gyökér :D
2017. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem veszi el a telefonodat amikor visszazár a ketrecedbe. Nagy hiba, így ki tudsz írni kérdéseket a nyilvánosság elég.
2017. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a strandról meg a vidámparkról a balaton sound meg a körhinta ugrott be neki. Amúgy nem rávenni kell, hanem otthagyni, ha neked ez nem tetszik.

30/f

2017. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Menekülj ettől a pasitól! Dobd ki azonnal, szakíts meg vele minden kapcsolatot! Így kezdődnek a bántalmazó kapcsolatok! Először elszigetel a barátaidtól (ezen dolgozik most) becsmérel, zsarol, elhiteti veled, hogy nélküle egy senki vagy. Később a családod ellen fordít, gyereket csinál neked, ekkorra már az önbecsülésed romokban, elhiszed, hogy meghalsz nélküle, anyagilag teljesen függsz tőle, és tűröd az első pofont. Meg a másodikat, meg a sokadikat. Ha szakítani próbálsz vele, sír, könyörög, fogadkozik, hogy megváltozik. Esetleg öngyilkossággal fenyegetőzik. Megsajnálod, megbocsátasz, pár hétig minden szuper, és kezdődik minden elölről. Szép kis jövőkép, ugye? Ha nem szeretnél így élni, akkor menj csak el a barátnőiddel. Csak nyersz vele, ha szakít veled.
2017. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyenge trollkerdes? :O

Ha nem, menekülj!!!!!

Ezt nem is kell nagyon részletezni, miért!?

Pl az a fincsi érzelmi zsarolás...a szakitasrol.

2017. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy beleegyezzen?? Ki ő, az apad? Mit csinálj? Fogod magad és elmész! Na nemcsak standra és vidámparkba, hanme végéig, azaz kiteszed a szűrét a p*icsába... Miért tűröd ezt el??
2017. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe nem jutott volna engedélyt kérni bármire is a pasijaimtól. Önálló, független felnőtt emberek vagyunk, oda megyünk és azt csinálunk, amit akarunk. Egymás bekorlátozása nem ment meg a megcsalástól, mert nyilván attól fél. Bizalom az alapja egy kapcsolatnak, ha az nincs...akkor olyan szar lesz, mint a tiétek.
2017. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
He? Miert kene ravenni? En nem engedelyt kerek a baratomtol semmire, hanem kozlom vele, hogy ekkor es ekkor ide megyek. Nem az apam XDD
2017. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert ilyen pasival nem jár értelmes nő.
2017. júl. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem fog beleegyezni. Zombinak nevel, a tulajdonának tart.

Az is butaság volt, hogy őt is elvitted volna - de persze, hogy úgy se jó neki. Emberi társaságban nem tudna viselkedni, nem tudna kutyaként bánni veled.

Menj... jobb lenne, ha szakítana, de szerintem nem fog.

2017. júl. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!